Як змінити головну сторінку. Як головну сторінку в браузері змінити.

Інтереси інтернет-користувачів постійно змінюються, так само постійно змінюються і найбільш відвідувані ними сторінки. Якщо один сайт перестав для вас мати першорядне значення, хоча був домашньою сторінкою браузера, замініть його на інший.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений браузер (будь-який).
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Інструменти» у верхній панелі браузера. Щедкніте курсором по групі «Налаштування» (у деяких браузерах замість неї «Параметри»). У новому діалоговому вікні буде декілька вкладок, вам потрібна з назвою «Загальні».
2
В першому рядку загальних налаштувань (або параметрів) зазначено, які сторінки відкриваються при запуску браузера: або стартова (домашня), або порожня, або відкрита минулого разу (перед закриттям). Виберіть, який варіант вам підходить.
3
Рядком нижче вказана адреса стартової сторінки. Якщо хочете його замінити, зітріть і введіть новий. Потім натисніть кнопку "OK". Щоб переконатися, що настройки вступили в силу, перезавантажте браузер або просто натисніть кнопку з намальованим будиночком. Ви відразу переміститеся на стартову сторінку.
Зверніть увагу
В браузерах "Safari" і "Google Chrome" меню "Налаштування" знаходиться праворуч вверху.Названія меню і команд в нерусифікованою браузерах відрізняються.
Wordpress - популярна система управління сайтами (CMS). Вона дозволяє гнучко налаштувати параметри сайту і створити інтернет-проект середньої складності. Однак даний движок має безліч налаштувань, в яких початківець користувач може просто заплутатися.
Вам знадобиться
  • - FTP-клієнт.
Інструкція
1
Головна сторінка в Wordpress являє собою елемент, на якому відображаються всі опубліковані записи або анонси до них. Якщо ви хочете створити на ній тільки навігаційні елементи і відображати статичне вміст, а список записів публікувати на іншій сторінці, перейдіть в панель адміністратора (http://ваш_сайт/administrator/) і виберіть розділ «Сторінки» - «Додати нову».
2
Впишіть назву нової сторінки і вставте необхідне вміст. Після необхідних налаштувань натисніть кнопку «Опублікувати». Таким же чином створіть ще одну сторінку, де ви хочете відображати все активний вміст.
3
Перейдіть в пункт «Параметри» - «Читання». У вікні налаштувань виберіть «Статична сторінка». Для пункту «Головна сторінка» виберіть назву першої створеної сторінки в попередньому кроці. Для «Сторінка записів» виберіть другий параметр.
4
Щоб відредагувати шаблон головної сторінки, також можна самостійно змінити потрібні параметри в коді. За порядок виведення елементів відповідає файл index.php. Скачайте його до себе на комп'ютер за допомогою FTP-клієнта, панелі управління хостингом або відкрийте безпосередньо через «Редактор коду» в WordPress. Усі записи відображаються блоками

, кожен з яких має певне призначення і налаштування. Наприклад, відповідає за відображення інформації про сайт і заголовків. Детальніше список всіх можливих параметрів наводиться в документації до движку. Після внесення змін не забудьте завантажити відредагований файл назад на хостинг за допомогою програми для роботи з FTP.

Зверніть увагу
Якщо після твори налаштувань головна сторінка не відображається, перевірте правильність зазначених параметрів і обновіть сторінку. Залежно від версії движка назва згаданих пунктів налаштувань може змінюватися.