Як розібрати шафа-купе.

Дуже часто в зв'язку з перестановкою в кімнаті, купівлею меблів або переїздом на нове місце виникає необхідність переміщати її. Вивезти з квартири шкаф- купе в зібраному вигляді практично нереально через його великих розмірів. Розібрати його не складно, але подумати про подальшій збірці потрібно заздалегідь. Підійдіть до цього процесу відповідально.
Інструкція
1
Двері необхідно акуратно витягнути. Для цього злегка підніміть їх і виведіть з напрямних, спочатку внизу, а потім вгорі. Як тільки перші двері шкафа- купе буде знята, таким же способом зніміть другу.
2
Витягніть ящики, дістаньте полки, встановлені на полкодержатели. При наявності перекладин, їх також необхідно зняти. Ті полки, які прикручені до корпусу шафи, за допомогою викрутки відкрутіть і вийміть.
3
Отвинтите напрямні. Робіть це акуратно, так як при грубих і різких рухах їх можна легко погнути. Після того як вони будуть зняті, перейдіть до корпусу шафи. Огляньте його і визначте спосіб кріплення задньої стінки. У разі якщо стінка тримається на шурупах, їх потрібно вивернути. Якщо ж за допомогою цвяхів і скоб, то акуратно витягнете їх, використовуючи викрутку або вузьку стамеску. По черзі відкрутіть верхню частину, боковини і задню стінку від основи. Шурупи, цвяхи і скоби, що залишилися в стінках, обов'язково вийміть і складіть разом, оскільки вони знадобляться у подальшій збірці шафи.
4
Підстава переверніть ніжками вгору. Кожну ніжку відверніть за допомогою шуруповерта. Складіть все частини разом, щоб нічого не розгубити. Тепер шкаф- купе розібраний, і його можна без проблем перенести на інше місце.
Зверніть увагу
Особливу увагу варто приділяти дверям з дзеркалами. Для того щоб випадково не розбити або не подряпати дзеркала, їх краще всього накрити покривалом, а при транспортуванні покласти в коробку ткати або синтепон.
Корисна порада
Для того щоб потім було легше зібрати шафа заново, можна всі деталі пронумерувати або підписати їх маркером (наприклад: «верхня частина», «задня стінка»). Це дозволить не заплутатися. Всі кріплення і дрібні деталі краще зберігати в окремій ємності.