Як прикрасити трубу.

Дуже часто вигляд стін в будинках і квартирах псують саме труби, які не дозволяють замерзнути людині взимку. При цьому, незважаючи на їх корисну і необхідну функціональність, вони своїм похмурим виглядом можуть зіпсувати настрій або затишну обстановку в кімнаті. Однак можна просто прикрасити трубу і змінити не тільки її зовнішній вигляд, а й саму кімнату.
Інструкція
1
Зробіть трубу менш помітною. Пофарбуйте її під колір шпалер.
2
Обмотайте трубу товстої прядив'яної мотузкою по всій довжині. Зауважте на трубі пару гарних стрічок з міцною тканини. Тільки не використовуйте атлас або синтетику, адже при сильному нагріванні батареї, ці стрічки просто сплавів.
3
За допомогою темної фарби зробіть красивий ростомір для дитини. Для цього просто намалюйте вертикальну шкалу, вимірювану в сантиметрах.
4
Прив'яжіть м'яку іграшку в самому верху труби. Іграшка повинна бути невеликий і дуже яскравою.
5
Приклейте кілька метеликів різних кольорів. Ці метелики можете купити в магазині або створити їх своїми руками. Для того, щоб їх зробити можете використовувати різнокольорові невеликі клаптики, зроблені зі старих непотрібних речей.
6
Декоруйте трубу , якщо звичайно цей стиль буде поєднуватися з вашим стилем в кімнаті, половинками бамбукових стовбурів. Їх можете придбати на будівельному ринку.
7
Приклейте до труби головки від штучних квітів. Використовуйте різні за величиною і за відтінками квіти. При цьому намагайтеся їх приклеювати не на одній лінії, а в розкид.
8
Зробіть красивий шафка, якщо водопровідні труби розташовані вертикально і в ніші. Цей шафка завжди знадобиться в побуті і стане незамінний для зберігання різних засобів. Для створення шафи зміцните в ніші спеціальну раму, а вже потім на петлі повісьте сам шафу. При цьому, зверніть увагу, дана конструкція може деформуватися з часом від тяжкості, розташованої в шафі. Тому прикріпіть зсередини на неї невеликі засувки. Можете взяти засувки, які найчастіше встановлюються на віконні рами. У такому випадку щільно входять в раму язички зможуть чітко фіксувати ваш шафку. Готове винахід покрийте лаком і декорують. Для цього можете використовувати невеликі черепашки. Їх необхідно наклеїти на дверки шафки.