Як підключити планшет Genius.

Графічні планшети Genius надають широкі можливості для художньої роботи на комп'ютері. Однак для роботи планшета потрібно його правильне підключення і установка необхідних драйверів.
Інструкція
1
Як правило, для підключення планшетів, в тому числі і марки Genius, використовується спеціальний шнур. Один його кінець уже приєднаний до пристрою, інший має інтерфейс usb для підключення до комп'ютера. Вставте цей кінець шнура у відповідний роз'єм системного блоку комп'ютера. Дочекайтеся, поки система визначить підключення нового пристрою.
2
Далі вам необхідно встановити драйвера для роботи планшета. Файли встановлення перебувають на компакт-диску, який поставляється в комплекті з пристроєм. Дістаньте диск і вставте його в привід комп'ютера. Через деякий час відкриється вікно автозавантаження. Виберіть пункт, який відповідає за установку драйвера. Залежно від версії планшета Genius перед установкою у вікні програми необхідно буде вказати деякі дані: модель пристрою, тип операційної системи, мову, чи необхідна установка додаткових утиліт. Після цього натисніть на кнопку установки. Дочекайтеся закінчення процесу, після чого вийміть з приводу комп'ютера диск і перезавантажте операційну систему, щоб всі внесені зміни вступили в силу.
3
Якщо в комплекті не виявилося диска з драйверами або жоден з них не підійшов, скачайте драйвер з офіційного сайту виробника. Для цього запустіть інтернет-браузер, в адресному рядку введіть адресу сайту http://genius.ru і натисніть кнопку Enter. Дочекайтеся повного завантаження головної сторінки сайту, після чого відкрийте розділ «Технічна підтримка», потім виберіть «Драйвер», після чого вкажіть категорію «Графічні планшети ». У стовпці зліва виберіть необхідну модель. У стовпці «Файл» таблиці клікніть по необхідному файлу для скачування. Стовпці «Опис», «Версія», «Розмір» і «Дата» допоможуть визначитися з правильним вибором. Збережіть файл на жорсткий диск комп'ютера.
4
Двічі клікніть на завантаженому файлі. Відкриється майстер установки драйвера. Вкажіть при необхідності потрібні дані і встановіть драйвер. Після закінчення процесу перезавантажте операційну систему.
Підключення навушників Genius, які йдуть разом з мікрофоном, відбувається нітрохи не складніше, ніж під'єднання цих пристроїв до комп'ютера окремо. Тут найголовніше - не переплутати один роз'єм з іншим.
Вам знадобиться
  • - навушники;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що на вашу звукову карту встановлені необхідні драйвера. Якщо у вас звичайний комп'ютер, переверніть його системний блок і знайдіть роз'єми звукової карти. Їх може бути два, три або взагалі більше 5 - тут все залежить від її типу. Вам потрібні зелений і рожевий.
2
Також зверніть увагу на бічні стінки корпусу і передню його панель - багато сучасних моделей комп'ютера виводять роз'єми для підключення навушників для того, щоб вам не довелося перевертати системник при підключенні пристроїв. Багато клавіатури і монітори також можуть служити перехідними пристроями для підключення навушників і мікрофонів.
3
Підключіть дріт мікрофону до гнізда комп'ютера з відповідною піктограмою, штекер від навушників вставте в роз'єм поруч. Дотримуйтесь колірну схему підключення, або звертайте увагу на написи і піктограми, вони повинні відповідати. Зазвичай роз'єм для підключення мікрофона знаходиться правіше, проте все може залежати від моделі звукового адаптера вашого комп'ютера.
4
Якщо у вас ноутбук, знайдіть на передній панелі його корпусу роз'єми звукової карти. Також вони можуть розташовуватися з правого і лівого боку пристрою. Також дотримуйтесь кольорову схему і дотримуйтесь вказівок умовних позначень піктограм і написів, не забудьте про необхідність установки драйвера пристрою.
5
В меню «Панелі управління» знайдіть пункт настройки звуків і аудіопристроїв, змініть їх за вашим бажанням і перевірте їх правильність, наприклад, зробивши пробний в спеціальну службу додатка «Скайп» і так далі. Якщо пристрій не працює, перевірте гучність звукової карти в області повідомлень, налаштування рівня гучності програми і спеціальний перемикач на проводах навушників Genius, який буває в деяких моделях.
Корисна порада
Звертайте увагу на піктограми при підключенні.