Як перевірити швидкість провайдера.

Тестування інтернет-каналу дозволяє отримати найрізноманітнішу інформацію про ваш інтернет-з'єднанні. Серед цієї інформації - вхідна та вихідна швидкість вашого провайдера. Вона може тестуватися як на поточний момент, так і більш точно - в заданому проміжку часу.
Інструкція
1
Перевірити вашого провайдера, IP, DNS-адреси, а також швидкість інтернет-з'єднання дозволяють різні тестові сервіси. Серед них сайти: - Speed-Tester (http://speed-tester.info), - IP WHOIS (http://ip-whois.net), - Speed Your IP (http://speed.yoip.ru) , - 2 IP (http://2ip.ru), - Яндекс Інтернет (http://internet.yandex.ru/). Найякісніший тест швидкості інтернету виробляє сервіс 2IP, так як він враховує інформацію про швидкість, заявлену провайдером на вашому тарифному плані, а також може проводити періодичні перевірки швидкості з рівним інтервалом часу, поки комп'ютер знаходиться в режимі онлайн.
2
Для перевірки швидкості в сервісі 2IP, перейдіть за посиланням http://2ip.ru/speed/і відключіть всі програми, що використовують інтернет-трафік. Це можуть бути: ICQ, Skype, TeamViewer, файлові менеджери, FTP-підключення, вкладки браузерів, оновлення Windows Update, антивіруси, torrent, загрузчікі.Как тільки ви перестали закачувати файли на комп'ютер, поверніться на сторінку сервісу 2IP і введіть в поля швидкості, заявленої провайдером, вхідну і вихідну швидкість . При цьому не забудьте вибрати зі списку формат заданої швидкості каналу - Кбіт/с або Мбіт/с.Еслі ви не знаєте заявленої провайдером швидкості, просто пропустіть цей крок і натисніть кнопку «Тестувати». Перед отриманням результатів доведеться почекати кілька хвилин. По завершенню тестування, на екрані буде показана інформація про вхідної та вихідної швидкості вашого інтернет-з'єднання.
3
Для отримання більш точного результату необхідно пройти тест на середню швидкість інтернет-каналу. Даний тест розташований за посиланням http://2ip.ru/speednew/.Установите в параметрах необхідний час заміру - від 1 до 10 годин (чим довше - тим точніше результат), діапазон часу для повтору виміру - від 5 до 60 хвилин, а також e-mail, на який хочете отримати звіт. Після цього введіть захисний код і натисніть кнопку «Тестувати» .Під час тесту, а воно дорівнює часу заміру, постарайтеся не викачувати файли і взагалі не користуватися комп'ютером. Чи не закривайте вкладку браузера доти, поки підсумкові результати тесту не будуть отримані вами на e-mail. Тим більше, не вимикайте комп'ютер і не переривайте інтернет-з'єднання.