Як повернути видалені повідомлення.

доводилося вам чистити папки з листами і випадково видаляти поряд зі спамом якесь важливе повідомлення? На жаль, таке трапляється досить часто, коли поштовий ящик переповнений кореспонденцією. Чарівної палички, на жаль, не існує, та й відмотати час назад не можливо, а ось відновити подтёртое лист цілком можна, якщо ви чистили скриньку не на сервері. Продовжимо налаштування Outlook Express для того, щоб мати можливість відновлення випадково видалених повідомлень.
Інструкція
1
При введенні налаштувань нового облікового запису в поштовому клієнті залиште галочку біля повідомлення про збереження копій листів на сервері протягом N-ного кількості днів. При наявності такої позначки у вас буде можливість повернути вилучене з програми лист прямо на сервері.
2
Якщо величина поштової скриньки дозволяє - зберігайте всю кореспонденцію тривалий час, а зачистку проводите тільки у себе на комп'ютері і тільки в папках поштового клієнта.
3
Якщо запис з параметрами вашого email вже існує, зайдіть меню «Сервис», виберіть зі списку «Облікові записи» і подправьте настройки, або видаліть поштовий ящик зі списку перевіряються Outlook Express, а потім знову забийте його в список облікових записів , тільки застосовуючи вже спочатку вірні функціональні дані.
4
Можна використовувати варіант із зміною імені вже існуючого адреси (на всякий випадок так сказати), і створити новий обліковий запис з тими ж паролем і логіном. Однак після перевірки працездатності нового, попередній, раніше перейменований, слід видалити.
5
Доставку кореспонденції з сервера запрограмуйте через IMAP протокол.Естественно, всі звикли використовувати параметри перевірки та доставки кореспонденції по POP3. Однак в такому випадку, видаливши потрібний лист і не виставивши позначку про необхідність збереження копій всіх повідомлень на сервері, відновити потрібне буде практично неможливо.
6
Синхронізація всієї вже наявної кореспонденції. Виберіть за допомогою затиснутих клавіш «Ctrl» і «Shift» всі листи в папці "Вхідні" програми Outlook Express. Скопіюйте виділене. Зайдіть у вкладку меню «Сервис» і виберіть «IMAP папка».
7
По завершенні процесу сумісності сервера і поштовика у вас буде можливість відновлювати видалені листи прямо з Outlook.
Віртуальний світ завойовує все більшу популярність серед людей різного віку. Для спілкування в інтернеті є безліч сервісів, в тому числі і соціальні мережі, наприклад, «ВКонтакте». Буває, що в випадково видалених повідомленнях міститься важлива інформація.
Інструкція
1
Зайдіть в «ВКонтакте» за адресою vk.com. Для входу на свою сторінку введіть на головній сторінці електронну пошту і пароль. Виберіть розділ «Повідомлення». У разі якщо вам потрібно відновити вилучену переписку з якимось певним користувачем, зверніться до нього з проханням скопіювати історію повідомлень і переслати її вам. Це найпростіший варіант, так як людина навряд чи видалив вашу переписку.
2
Якщо ви випадково видалили повідомлення і ще не встигли оновити сторінку або піти з сайту, відновити його буде просто. Для цього натисніть на напис «Відновити», яке з'явиться відразу ж після видалення.
3
Можливо, що ви не видаляли повідомлення. Перевірте це. Згадайте зміст листа. Потім зайдіть в розділ «Повідомлення» і введіть в пошуку, що знаходиться праворуч, будь-яке слово, яке міститься в листі. Може бути, ви знайдете те, що шукали.
4
Якщо ж вам потрібно відновити повідомлення від різних користувачів, метод, зазначений вище, не підійде. Відкрийте свою сторінку і перейдіть її до самого низу. Там ви знайдете рядок «Допомога». Виберіть її.
5
Загляньте на вашу електронну пошту. Якщо в налаштуваннях «ВКонтакте» ви не скасовували «Сповіщати по E-mail», значить, пошукайте потрібні листи там. Звичайно, якщо ви «чистили» ящик, такий спосіб вам не підійде.
6
Перед вами з'явиться вікно, напишіть в ньому своє повідомлення для співробітників технічної підтримки користувачів. Розкажіть в листі про те, що ви випадково видалили важливу для вас переписку, і попросіть про її відновленні. Вам обов'язково нададуть допомогу, якщо така можливість є. Після цього не забувайте перевіряти свою електронну поштову скриньку, так як туди прийде відповідь зі служби підтримки «ВКонтакте» на ваше запитання. Тільки не потрібно робити цього відразу ж після відправки повідомлення, адже до співробітників даної соціальної мережі щодня звертаються тисячі людей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yh5VqRpNPFM