Як створити веб документ. Як робити інтернет документи.

Інтернет стає таким же звичайним засобом спілкування, як телефон. Соціальні мережі пропонують на вибір готові шаблони особистих сторінок. Проте, багатьом хочеться проявити індивідуальність і творчий підхід до оформлення сайту. Для створення WEB- документа найпростіше використовувати кошти MS Office.
Інструкція
1
Запустіть текстовий редактор Word. Вибирайте в меню «Файл» пункт «Створити» і переходите у вкладку «WEB-сторінки». Клікніть по піктограмі «Майстер WEB-страніц.wiz». У вікні «Створення WEB-сторінки» відзначте тип документа , який вас влаштовує, і натискайте «Далі». В наступному вікні вибирайте стиль оформлення сторінки і натисніть «Готово».
2
Введіть заголовок тексту. За замовчуванням буде використовуватися шрифт, встановлений в шаблоні. Ви можете вибрати інше оформлення, розкривши список у вікні «Заголовок». Є інший спосіб: виділяйте заголовок, потім вибирайте відповідний шрифт зі списку у вікні шрифтів.
3
Щоб додати на сторінку графічні, звукові та відеофайли, використовуйте команду «Рисунок» з меню «Вставка». Вам на вибір буде запропоновано три пункти: - картинки - набір готових малюнків і можливість імпортувати на сторінку кліпи з вашої колекції або з інтернету; - малюнок - вставка зображення з папки на вашому комп'ютері або з інтернету; - діаграма - ви можете вибрати її тип з пункту «Діаграма» головного меню.
4
Щоб зв'язати вашу сторінку з іншим веб-документом, виділіть в тексті слово, фразу або малюнок, які стануть гіперпосиланням. В меню «Вставка» вибирайте команду «Гіперпосилання». Натисніть кнопку «Огляд» поруч з вікном «Зв'язати з файлом/URL» і вкажіть шлях до об'єкта, на який збираєтеся посилатися. Підтвердіть вибір, натиснувши ОК.
5
Якщо ви хочете зробити посилання на іншу частину цієї ж сторінки, спочатку створіть закладку на потрібний фрагмент. Виділяйте частина тексту, потім в меню «Вставка» вибирайте команду «Закладка» і введіть назву закладки. Потім використовуйте опцію «Гіперпосилання» і у вікні "Ім'я об'єкта в документі» введіть назву закладки.
6
Ви можете перетворити в веб-документ готовий файл, створений за допомогою Power Point, Word або Excel. Для цього в меню «Файл» вибирайте команду «Зберегти в форматі HTML» або «Зберегти як Документ html». Попередньо додайте на сторінку всі потрібні об'єкти, використовуючи засоби MS Office, і створіть гіперпосилання.