Як повернути віддалений ящик.

Наймасовіші поштові сервіси на сьогодні - це Google Mail, Mail.ru і Яндекс.Пошта. Іноді користувачі видаляють старі e-mail для того, щоб створити поштовий ящик в інший, більш зручній системі. У різних електронних поштових системах процедура відновлення ящик а, незалежно від причини його видалення, відбувається приблизно однаково.
Інструкція
1
Видалення поштової ящик а не означає видалення облікового запису в системі. Багато Мультисервіс і портали, такі як Google, надають для ID користувача не тільки пошту, а й документи, органайзер, інструменти для веб-дизайнера та інші подсервіси. Видаливши поштовий ящик в одному з таких сервісів, наприклад, Mail.ru, ви можете відновити його, зайшовши в аккаунт. Знайдіть пункт «Створити поштову ящик » в особистому кабінеті (аккаунті), і для вас буде створений e-mail з аналогічним адресою, що ви мали раніше. Однак листи, що знаходилися в ящик е до видалення, будуть стерті.
2
У разі коли ви видалили не тільки своєю e-mail, а й весь аккаунт, зареєструвати такий же адреса не вдасться протягом 3 місяців. Скоріше всього, ім'я вашого e-mail буде заморожено на 90 днів без можливості відновлення. Звичайно ж, є ймовірність, що через 3 місяці ця адреса буде зареєстрований іншим користувачем і ви не зможете відновити свій старий e-mail. Тому, якщо для вас важливий цю адресу, постарайтеся повторно зареєструвати його відразу ж через 90 днів після видалення акаунта.
3
Деякі поштові сервіси видаляють поштовий ящик через неактивності клієнта протягом 3-9 місяців. Даний термін прописується з угоді між поштовою системою і її користувачем. У такому випадку, ви зможете відновити e-mail, звернувшись через зворотний зв'язок в службу підтримки сервісу. Швидше за все, від вас буде потрібно вказівку старого пароля від пошти та/або відповіді на секретне питання.
4
З розвитком SEO, соціальних мереж та інтернет-шахрайства поштовий ящик може бути видалений через його використання з метою розсилки спаму і вірусів. Можливо, ваш електронний ящик був зламаний зловмисниками, і доступ до e-mail був закритий, а адреса заблокований або видалений. Для вирішення даної проблеми також зв'яжіться зі службою техпідтримки, щоб відновити аккаунт. Можливо, для цього вам знадобиться скан паспорта.