Як налаштувати тарілку самостійно.

Супутникове телебачення - це можливість дивитися сотні каналів на багатьох мовах. Щоб отримати доступ до світового цифрового телемовлення, необхідно придбати потрібне обладнання і правильно його налаштувати.
Інструкція
1
Вам знадобиться антена, яка приймає сигнал з супутника, ресивер, антенне кріплення, конвертори, перемикач і кабель. Дізнайтеся, в зоні дії яких супутників розташований ваш будинок. У цьому вам допоможе сайт www.lyngsat.com. Там ви також зможете отримати точну інформацію про те, які канали залежать від кожного з супутників.
2
Помістіть антену з південного боку будинку і переконайтеся, що її ніщо не загороджує. Визначтеся з її напрямком. Самий елементарний спосіб - подивіться на антени сусідів. Якщо ж вам не з чим порівнювати, напрям можна визначити по азимуту за допомогою спеціальної програми Satellite Antenna Alignment. Дізнавшись напрямок, надійно встановіть антену на кріплення.
3
Підключіть ресивер і телевізор і приступайте до налаштування. При цьому краще зробити так, щоб приймач знаходився поблизу антени тоді ви зможете відразу ж побачити результати своєї роботи. Підключіть конвертор до приймача і виведіть на екран телевізора індикатор рівня сигналу з супутника. Потім злегка ослабте кріплення на антені і почніть обережно повертати антену вліво і вправо, стежачи за рівнем сигналу. Після визначення найкращого положення антени остаточно закріпіть її. Будьте дуже обережні, так як зміщення антени всього на пару міліметрів може призвести до того, що пошук доведеться починати заново.
4
Налаштуйте положення конверторів. Зазвичай центральний конвертор приймає сигнал самого близького супутника, а бічні - інших. Закінчивши налаштування, приєднаєте DiSEqC-перемикач і прокладете кабель.
5
Налаштуйте канали на телевізорі. Можна запустити автоматичний режим, тоді у вашому розпорядженні опиняться сотні супутникових каналів з усього світу, а можна, за допомогою ручного налаштування, вибрати тільки декілька потрібних, які ви дійсно збираєтеся дивитися. На цьому установка супутникового обладнання закінчена. Приємного перегляду.