Як знайти вантажника. Як знайти роботу вантажник.

Ви затіяли великий ремонт або переїзд? Щоб не ламати собі спину, вам потрібно буде звернутися до вантажникам . Як же знайти відповідальних, бажано, непитущих виконавців цієї фізичної роботи?
Інструкція
1
Якщо вам треба терміново знайти вантажника, зверніть увагу на інформацію, розклеєну по під'їзних дошках оголошень. Якщо ж ні в ліфті, ні при вході в під'їзд ніяких рекламних табличок ви не виявили, відкрийте будь-яку газету. Як мінімум один телефон ви там знайдете.
2
Інше питання, у скільки вам обійдеться така послуга. Тут треба все уважно прорахувати. Якісь фірми беруть погодинну оплату. Інші компанії розраховують вартість роботи своїх співробітників за кількістю поверхів, пройдених ними з вашим вантажем. Обдзвоните кілька фірм і знайдіть найбільш вигідний для себе варіант.
3
Якщо ж ви хочете заощадити на послугах третіх осіб, а самостійно спустити/підняти важкі меблі ви не можете, зверніться до своєї телефонній книжці. Перегорніть список занесених туди контактів, адже серед них неодмінно знайдуться координати ваших добрих знайомих чи друзів. Звичайно ж, не всі з них, але багато підуть на зустріч ваше прохання, особливо якщо ви запропонуєте потім усім разом «обмити» виконану роботу.
4
У разі якщо вам терміново потрібно спустити вниз або підняти наверх важкі предмети, а знайомих або професійних вантажників доведеться довго чекати, зверніться за допомогою до власних сусідам. Напевно у вашому під'їзді проживають молоді люди, які якщо не безкорисливо, то за невелику мзду оперативно знімуть вашу головний біль.
5
Потрібно перетягнути на звалище безліч домашньої мотлоху? У такому випадку послуги професіоналів не потрібні. Вийдіть надвір і зверніться до мужиків, які майже що кожного вечора збираються за кухлем пива або грою в карти. Позначте перед ними свою проблему і в якості винагороди пообіцяйте придбати своїм помічникам пляшку. Будьте впевнені, під таким «соусом» у вашому проханні вони точно не відмовлять.
Фізична праця ніколи не користувався особливою популярністю. Однак саме він може допомогти пережити економічну кризу з безробіттям та інші перипетії з роботою, а також допомогти студентам мати додатковий заробіток.

Допоможе у важкий час

Для чоловіків робота вантажником може стати порятунком в непростий час. Варто сказати, що це досить добре оплачувану працю, хоча при цьому він вимагає великих фізичних витрат. Робота вантажника ніколи не втрачає своєї актуальності, адже в будь-який час люди кудись з'їжджають, переїжджають та інше. Змінився в останні роки образ вантажника. Це вже не той вічно п'яний, лаються матом чоловік. Сучасний вантажник зобов'язаний бути охайним, акуратним і ввічливим, тому як йому доводиться працювати з клієнтами і транспортувати цінні вантажі. Послуги вантажника потрібні в самі різні компанії, дрібні і великі, тому соромитися цієї роботи не варто. Вона може бути як тимчасової, так і постійної.
Позитивним моментом у роботі вантажника є те, що заробіток в основному щоденний. До того ж завжди є можливість знайти підробіток в цій області та отримати додаткову плату, не втрачаючи основне робоче місце.
Якщо ви вирішили стати вантажником, то можна почати шукати роботу безпосередньо біля будинку - відразу обійдіть найближчі магазини, склади, підприємства. В газетах з оголошеннями можна знайти інформацію про вакансії вантажника на повний робочий день або підробіток. Таким чином, знайти роботу вантажником ймовірність досить висока.

Працювати вантажником в Москві

У Москві влаштуватися вантажником тим більше не складе великих труднощів, так як в такому великому місті цієї роботи вистачить кожному. Крім звернення в фірми і пошуку інформації в інтернеті, знайти роботу вантажника можна, звернувшись до центру зайнятості населення. Багато керівників великих підприємств подають туди відомості про вакансії. Якщо ви плануєте влаштуватися на державне підприємство, то заробітну плату будете отримувати не відразу, а щомісяця. При роботі на приватну особу - щодня або навіть погодинно. Однак у цьому випадку соціальний пакет вам навряд чи предоставят.Можно також самому скласти і відправити резюме в різні компанії і магазини. Крім того, для цих цілей існують сайти в інтернеті. Там ви зможете викласти свої вимоги, і тоді не тільки ви будете шукати роботу, а й роботодавець отримає можливість відшукати вас. Таким чином, можливість знайти роботу вантажником збільшується в рази.
Вантажник може поєднувати роботу пакувальника товарів або збирача меблів. Відповідно, заробіток буде відразу вище. А при відомому прагненні і старанності кар'єрне зростання цілком можливий.
Робота вантажником в Москві на сьогодні є найзручнішим і прийнятним варіантом для тих, хто тільки приїхав і збирається облаштуватися, і для корінних жителів столиці. Денний заробіток вантажника в Москві коливається від 800 до 1200 рублів. Робота вантажником має широку спеціалізацію, тому як можна працювати в меблевому магазині, а можна розвантажувати товарні вагони. У даній роботі велика текучка кадрів, тому вакансії є завжди. Різна оплата і різні трудовитрати. Тому, якщо ви точно надумали стати вантажником, то оціните свої фізичні сили, тому що ніколи не вгадати, скільки триватиме ця тимчасова робота.