Як закінчувати резюме. Як зробити правильне враження на роботодавця.

Резюме - це візитна картка, за якою роботодавець визначає, чи варто запрошувати здобувача на співбесіду або брати на роботу. Крім досвіду роботи та інформації про освіту, дуже важливо правильно закінчити резюме.
Інструкція
1
В кінці резюме вкажіть інформацію про ваші нагороди і досягненнях, додатковій освіті, курсах, наукових статтях. Наведіть джерела, в яких роботодавець зможе ознайомитися з вашими роботами, опишіть документи, які видані вам по закінченні того чи іншого курсу, однак, не вдавайтеся в подробиці.
2
Вкажіть свої особисті якості, не пишіть банальностей на кшталт «виконавчий», «легко навчаний», «ініціативний» - в цьому випадку резюме ризикує загубитися в сотні аналогічних. Напишете ті якості, які в вас дійсно присутні і можуть бути корисні роботодавцю. Не пишіть в резюме про свої недоліки.
3
Вкажіть свої захоплення та інтереси, не обмежуйтеся стандартним «люблю зустрічатися з друзями», опишіть те, чим захоплюєтеся, будьте готові до того, що роботодавець захоче обговорити ваше хобі, чи не придумуйте нічого зайвого, що не брешіть.
4
Не пишіть в кінці резюме фрази в стилі «буду з нетерпінням чекати вашого дзвінка», роботодавець зв'яжеться з вами, якщо вважатиме за потрібне. Таке краще використовувати в кінці супровідного листа.
5
Якщо знання мов не є пріоритетним на посаді, на яку ви претендуєте, вкажіть цю інформацію в кінці резюме. Пишіть мову тільки якщо розумієте його, обов'язково уточніть рівень володіння і місце, де ви вивчали мову.
6
Якщо ви не претендуєте на вакансію в сфері IT, інформацію про ступінь володіння Компьтерная програмами вказуйте в кінці. Опишіть програми, з якими ви працювали, які намагалися освоїти самостійно, дайте оцінку своїм комп'ютерним знанням.
7
Вкажіть докладно всі контакти, за якими з вами можна зв'язатися, якщо на початку резюме ви обмежилися номером мобільного і електронною поштою, то в кінці можете написати додаткові засоби зв'язку з вами: skype, icq. Не перестарайтеся, не варто вказувати свої контакти в соцмережах і блогах, це може навести роботодавця на думку про те, що ви страждаєте інтернет-залежністю.