Як вивчити англійську досконало.

Мабуть, навіть самі англійці не знають свою мову в досконало , в чому не соромляться зізнатися. Проте в Росії, особливо в останні роки, думка про те, що достатньо провести пару років у Великобританії і мова буде освоєний на рівні Шекспіра і Маргарет Тетчер, мусується постійно. Втім, спроба не тортури, і якщо у вас є вільний час і вільні кошти, спробувати вдосконалити свої навички у знанні цієї мови все ж варто.
Інструкція
1
Зверніться в один з центрів вивчення мови, які зараз є буквально при кожному вузі. Навчання в таких центрах зазвичай ведеться за звичною всім зі школи методикою: вивчення граматики, зазубрювання лексики, тренування вимови, складання діалогів, аудіювання. Заняття, таким чином, нічим, в принципі, не відрізняються від звичних шкільних (з тією тільки різницею, що навчання в центрах аж ніяк не безкоштовне): опитування, пояснення нової теми, вправи на її закріплення, домашнє завдання. Однак знання, набуті в таких центрах (а також на довгострокових курсах або в спеціалізованих мовних школах для дорослих), залишаються досить стійкими на довгі роки.
2
Якщо вас цікавить не власне досконале володіння мовою, а тільки якась окрема його область (наприклад, бізнес-англійська), зверніться на один з інтернет-сайтів, що підтримують саме такий курс, або займіться індивідуальної підготовкою з викладачем. На жаль, рівень володіння діловою англійською в даному випадку майже повністю залежатиме не від старанності учня або таланту викладача, а від суми витрачених при цьому коштів. В загальну вартість найдорожчих подібних курсів входитиме ціна підручників, випущених безпосередньо у Великобританії або, в крайньому випадку, в США, проведення майстер-класів від провідних професорів зарубіжних бізнес-центрів (в режимі онлайн по інтернету і в режимі живого спілкування), оплата ознайомлювальних турів.
3
Якщо межа ваших мрій - навчитися розмовній англійській, то тут можливі кілька варіантів навчання: - курси, навчання на яких передбачає освоєння спеціальних комунікативних методик; - курси, навчання на яких проводять викладачі з Великобританії та США (за різними методиками) ; - експрес-курси (від 1 до 6 місяців), навчання на яких націлене на засвоєння самих азів мови, що може стати в нагоді хіба що в туристичній поїздці для утилітарного спілкування з продавцем сувенірів або водієм таксі.
4
Рушайте на навчання або на ПМЖ в країну мови (Великобританію, США або навіть Нову Зеландію, якщо хочете). Пари років занять навіть у висококваліфікованого викладача вам, звичайно, не вистачить. Не вистачить, напевно, і всього життя, щоб досконально вивчити мову, носієм якого ви не були з народження (або хоча б до підліткового віку). Однак живе спілкування з тими, для кого англійська є рідною, і глибоке осягнення менталітету народу однієї з цих країн, призведе, зрештою, до того, що ви зможете наблизитися до досконалості в освоєнні цієї мови. Але пам'ятайте, що недарма кажуть: де народився, там і знадобився.