Як зняти обігрівач з Газелі.

Автомобіль «ГАЗель» дозволяє водієві впевнено почувати себе в умовах російського бездоріжжя. Машина адаптована під вітчизняні стандарти ПММ, невибаглива в експлуатації. Втім, є й недоліки. Один з них - швидко виходить з стоячи обігрівач салону.
Вам знадобиться
  • - торцевої ключ «на 10»;
  • - гайкові ключі «на 8», «на 10» і «на 13»;
  • - викрутка;
  • - рукавички;
  • - рідина WD-40;
  • - ємність для зливу тосола.
Інструкція
1
Першим ділом підготуйте машину до ремонту. Забезпечте безпеку, від'єднавши дріт від «мінусової» клеми акумулятора. Злийте тосол або іншу охолоджуючу рідину в заздалегідь підготовлену ємність. Не допускайте попадання рідини на прокрашенние поверхні автомобіля, так як вона токсична і може роз'їсти фарбу і ставити сліди.
2
Акуратно зніміть панель приладів. Для цього виверніть кріплення оббивки салону, зніміть кришку запобіжного блоку і витягніть самі запобіжники.
3
Потім зніміть рульову колонку, витягніть приймач, щоб отримати доступ до штекерним колодкам, які необхідно вийняти. Для цього від'єднайте передню панель попільнички, нижню полицю і речовий ящик. Для зручності зніміть важіль перемикання передач. Особливу увагу приділіть спідометрі, деталі якого можна легко погнути при демонтажі.
4
Знайдіть і відверніть пружинний тримач, після чого злегка ослабте натяг болта, щоб від'єднати тягу обігрівач ного крана від його приводного важеля. Крутанув навколо своєї осі, витягніть тримач з тяги. Потім акуратно звільніть болт і від'єднайте важіль від заслінки вентиляції. Огляньте електродвигун обігрівача. На ньому потрібно знайти дві колодки і від'єднати їх від резистора. З боку моторного відсіку необхідно також ізолювати шланги для подачі і зливу рідини.
5
Тепер приступайте до демонтажу повітроводів. Почніть з центрального, потім переходите до патрубків, які відповідають за обдув лобового скла. Не забудьте також зняти гофровані шланги. Відверніть гайки кріплення нагрівника і обережно, щоб не пошкодити патрубки, нахиліть його і потягніть на себе, щоб зняти.
Корисна порада
Уникнути неприємностей з токсичною рідиною допоможуть рукавички. У разі потрапляння тосола на фарбу, замийте сліди рідини водою.