Як робити перегазовку. Як включити знижену передачу.

Існує маса типів перегазовки. Первісне її застосування було обумовлено відсутністю синхронізаторів в коробці змінних передач, що виключало їх плавне включення. На даний момент перегазовка використовується для більш гладкою зміни обертів двигуна при зниженні передачі на високій швидкості. У разі пониження на двигун і коробку передач діє велике навантаження, що може згубно позначитися на працездатності.
Інструкція
1
При стандартній перегазовке на підйомі, перед обгоном, в повороті вам необхідно скинути подачу палива і вичавити зчеплення. Не зупиняючись в положенні нейтральної передачі, понизьте її.
2
Різко натисніть і відпустіть педаль акселератора і короткочасно збільште подачу палива. Доведіть обороти двигуна до значення максимального крутного моменту. Відпустіть зчеплення і натисніть важіль.
3
При зниженні через передачу відключіть подачу палива у двигун, вичавіть зчеплення. Увімкніть нейтральну передачу і доведіть частоту обертання колінчастого вала двигуна до значення максимального крутного моменту з запасом на включення зниженої передачі.
4
Увімкніть знижену передачу і відпустіть педаль зчеплення. Збільште подачу палива.
5
У разі виникнення екстремальної ситуації застосуєте швидкісну перегазовку . До того як двигун почне втрату оборотів, утримуючи дросельну заслінку відкритою, повільно вимкніть зчеплення.
6
В момент різкого підйому оборотів включите знижену передачу і зчеплення. Затримуючи вимикання, ви приводите до пробуксовки зчеплення, що дає піднімати частоту обертання колінчастого вала до потрібного вам рівня.
7
Застосовуючи перегазовку для компенсації втрати оборотів при підвищенні передачі, вимкніть зчеплення, переведіть ручку коробки передач у нейтральне положення. Різко, але дозами збільште і понизьте подачу палива. Увімкніть підвищену передачу, приберіть ногу з педалі зчеплення і відкрийте подачу палива.
Корисна порада
При використанні перегазовки не допускайте перевищення максимально допустимого числа обертів колінчастого вала. Не варто занадто різко відкидати педаль зчеплення. Перед використанням на дорозі постарайтеся заздалегідь попрактикуватися у відкритих місцях. Пам'ятайте, що від вас залежить безпека руху.