Як поставити в квартирі лічильник на воду. Які документи на лічильники на воду.

Згідно з Федеральним законом 261 всі жителі РФ зобов'язані встановити прилади обліку споживання води до 2015 року. Лічильники можуть встановлювати тільки ліцензовані фахівці, самостійно встановлені прилади не приймаються до обліку і в воду в експлуатацію, а також не підлягають пломбування. Щоб встановити лічильник, необхідно звернутися в ЖЕУ.
Вам знадобиться
  • - заява в ЖЕУ;
  • - правовстановлюючі документи на квартиру;
  • - ваш паспорт;
  • - договір на монтаж;
  • - договір на обслуговування;
  • - акт введення в експлуатацію;
  • - договір на поставку та оплату.
Інструкція
1
Зверніться до балансоутримувачу будинку. Подайте заяву, пред'явіть загальногромадянський паспорт, правовстановлюючі документи на будинок або квартиру.
2
Вам представлять список ліцензованих компаній, які мають ліцензію на проведення монтажних робіт по установці приладів обліку споживання води.
3
Зверніться в будь-яку обрану вами компанію, укладіть договір на складання технічних умов та проектної документації, на монтаж і технічне обслуговування приладів. Всі три роботи оплатіть по окремих виписаним квитанціями.
4
Лічильники ви можете оплатити ті, які вам встановлять фахівці або купити їх самостійно. Купуючи лічильник, ознайомтеся з його технічними документами. Прилад повинен мати сертифікат відповідності ГОСТу і бути визнаний придатним для використання та обліку на території РФ.
5
Після проведення технічних та проектних робіт, з отриманими документами зверніться в ЖЕУ, пред'явіть їх уповноваженому співробітнику, отримаєте резолюцію і печатку.
6
Після проведених робіт з монтажу лічильників знову зверніться або зателефонуйте в ЖЕУ. Представники балансоутримувача оглянуть встановлені лічильники, складуть акт введення в експлуатацію та проведуть пломбування.
7
Зверніться до районного водоканал. Пред'явіть свій паспорт, правовстановлюючі документи на квартиру або будинок, акт введення в експлуатацію приладів обліку. З вами укладуть договір на поставку та оплату води по встановлених приладів обліку.
8
Після того, як ви зробили і оплатили установку приладів обліку води, ви зможете істотно заощадити на оплаті за спожиту воду. Тим, хто не встигне встановити лічильники до 2015 року, доведеться проводити їх установку в екстреному порядку. До того ж вартість води на одну людину істотно зросте. Тому не затягуйте з установкою приладів обліку.