Як скласти розкладку меню. Як скласти меню англійською.

Серйозний похід вимагає відповідної підготовки. У тому числі, велику увагу необхідно приділити питанню харчування групи. При цьому беруться до уваги не тільки смакові пристрасті, а й такі характеристики, як швидкість приготування, терміни зберігання і калорійність продуктів. Для цього скористайтеся складанням меню-розкладки .
Інструкція
1
Доручіть скласти меню-розкладку кухареві вашої групи. Адже у кожного члена колективу, який збирається в похід, повинні бути свої обов'язки. Є керівник, є відповідальний за спорядження, технік, лікар. Якщо сказати людям, «Візьміть що-небудь на свій смак», то напевно потім у вас не виявиться солі, зате буде п'ять кіло макаронів. Складання розкладки меню не така вже складна задача, а от у використанні вона надзвичайно зручна.
2
Враховуйте, що меню-розкладка являє собою два різних документа, один випливає з іншого. З меню в тій чи іншій мірі знайомі всі, включіть в нього назва страви, а також його інгредієнти. Складіть меню у формі звичайнісінької таблиці.
3
Перед цим покладіть перед собою план вашого походу. Усвідомте, у скільки буде підйом, чи буде у вас час на те, щоб повноцінно пообідати або доведеться обмежитися тільки перекусом, який кілометраж належить подолати за день, чи не залишиться група без води.
4
Створіть електронну таблицю в програмі Excel. Введіть імена стовпців: «День походу», «Назва страви», «Продукти», «Примітки». У першій графі в кожному рядку вкажіть день походу, число і місяць. Так вам простіше буде зорієнтуватися в плануванні меню-розкладки .
5
Розділіть стовпець «Страва» на три рядки в кожен день походу - сніданок, обід/перекус, вечеря. Щоб скрасити побут, використовуйте в меню походу кумедні назви для страв, наприклад, «Вівсянка, сер», «Радість туриста», «Бурда похідна».
6
Заповніть графу «Продукти». Тут необхідно скрупульозно врахувати всі складові страви з розрахунку на певну кількість людей. Вкажіть в поле «Примітка» особливості небудь час приготування »страви. Далі приступите до створення розкладки. Її краще робити у вигляді списку на окремому аркуші. Підрахуйте кількість кожного продукту в даному списку. Беріть на півкілограма більше цукру, ніж вийшло в розкладці, додайте по сто грам крупи.
7
Після складання розкладки для походу розподіліть продукти по учасникам, фіксуйте, хто, і яка кількість продуктів несе. Роздрукуйте документ у трьох примірниках. Даний документ вимагає беззаперечного виконання. Видавайте для приготування їжі тільки ту кількість продуктів, яке зазначено в меню, інакше ви можете залишитися голодними на півдороги.