Як роздрукувати xps файл.

XPS (XML Paper Specification) являє собою спеціальний формат документа, який використовується для збереження, перегляду, захисту та підписування вмісту документа. Він зовні нагадує аркуш паперу в електронному вигляді. Після друку змінити його зміст неможливо, як і після збереження в форматі XPS
Вам знадобиться
  • - засіб запису документів XPS.
Інструкція
1
Використовуйте засіб записи документів XPS для створення даних файлів на будь програми ОС Windows. При друку XPS-документів вони мають вигляд, аналогічний їх виду на екрані. Вони доступні для переміщення, відправки по електронній пошті, записи на компакт-диски, або за допомогою локальної мережі таким же чином, як і інші файли. До них також можна відкрити загальний доступ, так як вони є доступними на будь-якому комп'ютері, на якому встановлено засіб документів XPS, навіть якщо на ньому немає програм, які використовувалися для їх створення.
2
Використовуйте засіб запису даних документів для друку файлів в форматі XMS. Відкрийте документ, який необхідно надрукувати, виберіть команду «Файл» - «Друк». Дана команда доступна в більшості програм. Далі в діалоговому вікні «Друк» виберіть опцію «Засіб документів XPS (Microsoft)», щоб виконати створення XPS-документа.
3
Перегляньте документ перед друком з використанням засобу запису документів XPS. Для цього клацніть по кнопці «Параметри», виберіть вкладку «XPS-документи», переконайтеся, що прапорець біля пункту "Автоматично відкривати документи XPS в засобі перегляду». Далі виконайте друк документа. У відповідь на запит у вікні, введіть ім'я файлу, далі перейдіть в ту папку, куди необхідно зберегти документ.
4
Зверніть увагу на той факт, що операційна система Windows виконує автоматичне збереження даних файлів в папці «Мої документи». Тому, якщо ви не виберіть папку для збереження, знайти свій файл можна в даній папці. Після цього ви можете переглянути отриманий файл.
5
Для цього перейдіть в папку і відкрийте його. Також можна виконати друк копії документа на папері, відправити його в друкарню. Щоб уникнути проблем з безпекою, додайте в документ цифровий підпис, перед тим як відправляти його або надавати до нього загальний доступ.