Як дізнатися, хто додав тебе в закладки. Як дізнатися хто у мене в закладках.

З чим можна порівняти існування аккаунта в соціальній мережі "Вконтакте"? Напевно, тільки з власним віртуальним світом. В цьому віртуальному світі можна робити все, що захочеш. Незалежно від місткості вашої квартири, до вас в гості можуть зайти всі друзі одночасно. Популярність цієї соціальної мережі зростає з кожним днем, і навряд чи зараз знайдеш людину, яка нічого не знав би про її існування.
Вам знадобиться
  • - мережа інтернет
  • - аккаунт у соціальній мережі "Вконтакте"
Інструкція
1
Зручний "юзабіліті" і дизайн "Вконтакте" вже багатьох підкупив. Відмінною особливістю цього соціального проекту є те, що користувачі, які відвідують вашу сторінку, не залишають "слідів" на ній, тобто ви не знаєте, хто був у вас в гостях. Також викликає інтерес "Закладки". Ви додаєте людини в закладки, а він того й не знає. Так було раніше. Зараз же знайшовся спосіб перевірити ваших таємних шанувальників.
2
Для того, щоб переглянути тих, у кого ви перебуваєте в закладках, необхідно перейти на англомовний сайт Павла Дурова - durov.ru. Авторизуйтесь на цьому сайті. Логін і пароль ті ж, що і "Вконтакте". Поля введення логіна і пароля знаходяться вгорі сторінки.
3
У вас відкриється точно така ж сторінка, як і в профілі на сайті Vkontakte.ru. Відмінності полягають лише в тому, що все англійською мовою і трансліті. Тепер перейдіть до закладок. Для цього вгорі сторінки натисніть кнопку "Bookmarks" .Якщо ви додавали в закладки кого-небудь з користувачів, групи, а також в закладки додавали вас, то ви побачите 3 категорії. Якщо ж якогось пункту з цих 3 у вас немає, значить, ви не додавали закладки на групи. Знайдіть список користувачів з заголовком "Who bookmarked me", якщо на сторінці ви бачите цей список, то вас додавали в закладки. Милуйтеся на тих, хто вас цінує в цьому віртуальному світі.