Як розігнати флешку.

Розгін флешки увазі під собою збільшення швидкості роботи зі знімним носієм. Сама по собі операція непроста, також вона в деяких випадках може позбавити вас гарантії на пристрій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB-носій.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлені всі потрібні для повноцінного функціонування драйвера, зокрема перевірте USB 2.0. Це можна зробити, відкривши в панелі управління меню установки і видалення програм.
2
Перезапустіть комп'ютера. При його завантаженні натисніть Del або будь-яку іншу клавішу, яка, згідно інструкції до вашої материнської плати, є командою для входу в програму БІОС.
3
У вікні відкрийте настройку USB Configuration, використовуючи клавіші зі стрілками. Активуйте режим enabled для USB 2.0 Controller. Для зміни значень в програмі БИОС скористайтеся клавішами плюс і мінус.
4
У меню, USB 2.0 Controller Mode виберіть конфігурацію Full/HiSpeed (залежить від версії материнської плати в комп'ютері). Після того, як ви збережете зміни, швидкість роботи зі знімними USB-носіями інформації стане максимально можливою.
5
Якщо ви помітите уповільнення в роботі зі знімним носієм, переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері не запущене ніяких програм, які вимагають занадто багато системних ресурсів. Також зниження швидкості можливо при заміні конфігурації обладнання комп'ютера на менш продуктивне.
6
Якщо ви виявили, що знизилася швидкість роботи певного носія з декількох, перевірте флешку на наявність помилок. Для цього вставте її у відповідний роз'єм, відкрийте «Мій комп'ютер» і натисніть правою кнопкою миші на який з'явився диску. Виконайте перевірку пристрою на наявність помилок. Також скористайтеся спеціальними утилітами, які дозволяють виявити биті сектора в пристроях фізичної пам'яті.
7
Не виконуйте ніяких додаткових маніпуляцією зі знімним носієм для розгону, оскільки часто вони не підлягають відновленню після поломок.
Корисна порада
Ознайомтеся з умовами гарантії на флешку.