Як обнулити чіп для картриджа Canon. Як обнулити картридж canon pixma495.

Обнулення чіпів картриджів - необхідна умова їх перезаправлення, оскільки без цієї процедури він буде відображатися в системі принтера як порожній. Це своєрідна система захисту була придумана виробниками для збільшення торговельних оборотів, однак пам'ятайте, що періодично картриджі все-таки варто міняти на нові.
Вам знадобиться
  • - програматор для обнулення картриджів або утиліти IPTool/MPTool.
Інструкція
1
Придбайте сумісні з вашим пристроєм чорнило для перезаправлення. Потрібну інформацію по цій темі ви можете знайти, виконавши запит в пошукачі, використовуючи в якості ключових слів модель вашого картриджа. Чорнило можна придбати в канцелярських магазинах, а також магазинах, що продають комп'ютери і периферійні пристрої. Не забудьте, що можна ще замовити їх через інтернет.
2
Придбайте спеціальний програматор для обнулення чіпів картриджа. Їх можна купити в спеціалізованих магазинах обслуговування друкувальних пристроїв. Уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування і пам'ятайте, що для кожного виробника підходить тільки один вид програматора, також вони ще діляться по модельному ознакою.
3
Також скористайтеся функцією відключення контролю за рівнем чорнила. Це актуально для тих моделей, в яких чіпи картриджів не піддаються обнулення, а останнім часом таких дуже багато. Для цього, після виведення друкуючим пристроєм про те, що чорнило закінчуються, натисніть і утримуйте протягом 10-15 секунд кнопку подачі паперу. Після цього контроль за наповненістю картриджа відключиться, і ви зможете сміливо перезаправити його.
4
Скористайтеся спеціальними утилітами IPTool і MPTool для обнулення лічильника чорнила на принтерах модельних рядів IP і MP відповідно. Після установки перезаправленного картриджа в друкувальний пристрій, виберіть CHANGE Model. Далі натисніть команду для скидання значень чорного картриджа RESET Black і RESET Color, відповідно, для кольорового. Після цього ви можете спостерігати, як рівень чорнила підніметься до показника 100.
5
Якщо у вас достатньо невпевнені володіння навичками оргтехніки, найкраще зверніться в спеціальний сервісний центр, де вам допоможуть у найкоротший термін вирішити проблему з обнуленням і перезаправке картриджа.
Зверніть увагу
Використання перезаправлені картриджів в деяких випадках позбавляє вас гарантій постачальника, продавця або виробника.
Корисна порада
Ознайомтеся з керівництвом до друкувального пристрою перед обнуленням чіпа.