Як увійти bios compaq.

Вхід в БІОС на різних ноутбуках виконується різними способами. Якщо в комп'ютерах в більшості своїй запуск даної програми здійснюється єдиним сценарієм, тут все набагато простіше.
Інструкція
1
Перезавантажте операційну систему, встановлену у вашому ноутбуці. При його включенні зверніть увагу на напис на першому екрані. Якщо функція підтримується материнською платою, натисніть Pause і уважно прочитайте текст зупиненого екрану завантаження.
2
Знайдіть словосполучення Press F10 to enter setup. Замість F10 може бути підставлена будь-яка інша клавіша або навіть поєднання. Однак саме для більшості материнських плат compaq використовується саме команда F10.
3
Якщо ви не можете прочитати напис на екрані, скористайтеся найбільш часто зустрічаються командами для входу в БІОС. Це F1, F2, F8, Esc, Del, F11, F10. Також ви можете подивитися інструкцію до саме вашої моделі ноутбука в інтернеті, для цього точно подивіться його маркування на упаковці або на задній кришці.
4
Також виконайте пошук по моделі материнської плати, подивившись її назву в диспетчері пристроїв. Його можна відкрити у властивостях системи, клацнувши правою кнопкою миші "Мій комп'ютер" і вибравши "Властивості". На вкладці обладнання ви знайдете кнопку запуску потрібного вам меню. Потім перепишіть назву системної плати і виконайте відповідний запит в пошуковику команди для входу в БІОС.
5
Якщо ви збираєтеся проводити будь-які зміни в БІОС, з'ясуйте точно призначення тієї чи іншої функції і до яких результатів призведе зміна її значення, оскільки ця програма відповідає за роботу вмісту всього комп'ютера. Для переходу по меню використовуйте клавіші зі стрілками, для зміни значення - кнопки плюс і мінус. В основному в БІОС заходять для зміни налаштувань пристроїв первинного завантаження з метою установки операційної системи з диска - для цього поставте ваш дисковод в позицію First Boot Device і збережіть зміни. Після установки поверніть вихідну настройку БИОС.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що точно знаєте, які параметри налаштувань БІОС хочете змінити і які від цього можуть бути наслідки.