Як вибрати профіль для вікон.

Якщо ви вирішили поміняти в своїй квартирі дерев'яні вікна на пластикові, вам необхідно враховувати основні моменти при виборі та купівлі вікон . Це дасть можливість позбутися від проблем, пов'язаних з недобросовісним відношенням фірм-постачальників, які пропонують неякісний товар.
Вам знадобиться
  • - знання особливостей будівельних матеріалів.
Інструкція
1
Звертайте увагу на тип профілю. Він може бути вітчизняним або імпортним. Переважніше при виборі профілю для вікон зупинитися на імпортних виробниках. Також пластикові профілі можуть бути виготовлені з вторинної сировини, це значно знижує їх вартість, але погіршує якість.
2
Тому уточніть у менеджерів, чи було використано вторсировину при виробництві. Німецькі технології, які використовуються при виробництві вікон , гарантують, що профіль пластикового вікна зможе витримати і температурні перепади (від -50 до +50 градусів), а також динамічні навантаження.
3
Вивчіть зовнішній вигляд армуючого профілю, а саме його зріз, він повинен бути товщиною не менше 1,5 мм. При цьому він повинен виготовлятися з оцинкованої сталі. Це дозволить вікну витримувати як динамічні навантаження, наприклад, пориви вітру, а також гарантує опір корозії. Якщо армуючий профіль виготовлений з чорного металу, він буде іржавіти, що може привести до появи червоних патьоків на отворах вікна. Все це необхідно враховувати при виборі пластикового профілю для вікон .
4
Звертайте увагу на кількість повітряних камер, які знаходяться всередині пластикового профілю. Їх має бути не менше трьох. Вони повинні бути і в рамі, і в стулці вікна. Це теж необхідно враховувати, щоб вибрати пластиковий профіль для вікон . Також враховуйте, що провідні виробники вікон використовують для них фурнітуру, вироблену в Німеччині.
5
Краще не купуйте профілі з вітчизняною фурнітурою. Основною частиною пластикового вікна є склопакет. До нього пред'являється особливий перелік вимог. Повітряних камер в ньому має бути не менше двох, товщиною він повинен бути не менше 32 міліметрів. Марка скла для склопакета - переважно М1. На ньому обов'язково присутність теплоотражающего покриття. Це дасть можливість звести до нуля тепловтрати.
6
Поцікавтеся наявністю у фірми-виробника зразка вікна, щоб ви могли оцінити зріз. Також виробництво і установка вікон обов'язково має бути сертифіковане.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xe13IieYRi8