Як провязать схрещену лицьову.

Речі пов'язані своїми руками унікальні. Виготовляючи трикотаж ручної роботи, в'язальниці застосовують різні візерунки і способи їх вив'язування. Оригінально виглядають мотиви з «кіс», «фігурні» гумки, візерунки з схрещених петель.
Інструкція
1
Назв у схрещеною лицьовій декілька. Ви можете зустріти описи бабусиній, англійської петель - всі вони мають пряме відношення до схрещеною лицьовій. Чи не в'яжіть схрещеними лицьовими полотно в прямому і зворотному напрямках, воно може перекоситися, особливо, якщо в'язати схрещеними і лицьові і виворітні ряди.
2
Врахуйте, якщо на полотні класичної лицьовій гладі через неуважність з'явиться одна схрещена петля, його доведеться розпустити. Незважаючи на майже однакову назву і спосіб вив'язування - вигляд у схрещеною лицьовій інший.
3
Наберіть на спиці потрібну кількість петель. Накиньте нитку на вказівний палець лівої руки, притисніть її мізинцем. Кантову зв'яжіть як звичайно, в наступну петлю введіть кінчик спиці справа наліво. Протягнете нитку в петлю, залиште її на правій стороні, петлю з лівої спиці зніміть.
4
Виворітний ряд виконайте класичними виворітними, все лицьові ряди в'яжіть схрещеними лицьовими. Позитивне якість такого в'язання - це утворення більш щільного, порівняно з класичною лицьовій гладдю полотна.
5
Особові петлі можна схрещувати і зліва направо. В цьому випадку беруть участь дві петлі. Спочатку в'яжіть схрещеною лицьовій другу петлю, потім першу петлю. Зніміть петлі з лівої спиці, отримані залиште на правій стороні.
6
Використовуйте прийом для візерунка «соти» або «буфи». Схрещені петлі чергуйте з класичними лицьовими. Мотив відмінно виглядає на рукавицях, рукавичках і шапочках. Можете використовувати його для виготовлення резинки на носках, чергуйте схрещені зліва направо петлі з виворітними, виготовляйте оригінальні светри. Кількість схрещених і класичних лицьових петель чергуйте на свій розсуд.
Корисна порада
Для візерунка «соти» краще використовувати м'які, тонкі, пухнасті нитки.
схрещеними петля - це та петля, у якої стінки розташовані хрест-навхрест. Наші бабусі називали її "петля-хрест". У сучасній літературі ці петлі звуться англійськими або лицьовими, Провязав за нижню часточку. Полотно, пов'язане з схрещених петель, виходить більш щільним і еластичним. Цими петельками в'яжуть шкарпетки, рукавички, шарфики і рельєфні візерунки. Такий прийом використовують не так часто, і зазвичай, заздалегідь обумовлюється в описі узору.
Вам знадобиться
  • Дві робочих спиці, будь-яка вовняна нитка.
Інструкція
1
Наберіть потрібну кількість петель на спиці.
2
Розташуйте в руках робочу і ліву спиці. Перекиньте через вказівний пальчик лівої руки нитку, що йде від клубка.
3
Притисніть петлю до долоні за допомогою безіменного пальця і мізинця.
4
Зніміть кромочную петлю. Введіть в першу петлю справа наліво робочу спицю.
5
Візьміть нитку з лівого пальця і протягнете її в петлю, залишивши на правій спиці.
6
Продовжуйте в'язання вироби пружною панчішної в'язкою, гумкою 1х1 з схрещених петель або будь-яким іншим рельєфним візерунком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YKr7P_Mw73A
Зверніть увагу
Є один недолік полотна, пов'язаного схрещеними петлями - його перекіс. Особливо це помітно при панчішної в'язці, так як петельки повернені під кутом відносно поверхні.
Корисна порада
Х - прийняте умовне позначення лицьовій схрещеної петлі. «Пружна панчішна в'язка»: 1-й ряд - провязать всі петлі лицьовими за нижню часточку. 2-й ряд - всі петлі виворітні. Полотно, пов'язане таким способом, міцне і не деформується при носке.Резінка 1х1 з схрещених петель: кількість петель четное.1-й ряд - зв'язати 1 лицьову за нижню часточку, 1 петлю зняти, повернути і знову надіти на ліву спицю. Далі в'яжіть її виворітного петелькой.2-й ряд і всі наступні - виворітну в'язати виворітного, лицьову - провязать лицьовій за нижню часточку.