Як створити корпоративну пошту. Як створити свою пошту з доменом.

Незамінним супутником у роботі компанії є електронна пошта. З її допомогою ведуть переговори, залучають і інформують клієнтів, обмінюються документами і т.п. Зараз дуже престижно мати власну корпоративну пошту . Для її створення потрібно купити домен, вказати сервери, які будуть підтримувати домен, створити ящик з логіном і почати користуватися.
Вам знадобиться
  • - домен;
  • - кілька серверів;
  • - електронний ящик;
  • - логін.
Інструкція
1
Для обслуговування поштової системи підприємств корпоративна пошта є ідеальним варіантом. Часто доменне ім'я йде як частину контракту на хостинг сайту. Але якщо у вас немає власної сторінки в інтернеті, для її створення купите доменне ім'я у реєстратора DNS (Domain Name System) і перетворіть на адресу конкретного сервера, який обробляє ваш сайт або пошту .
2
Зараз реєстрацією доменних імен займається безліч фірм, виберете, яка з них вам більше підходить за цінами і якістю обслуговування. Вартість домену залежить від його зони і починається від 600 рублів. При реєстрації вкажіть сервери, які будуть підтримувати домен - їх потрібно не менше двох (один первинний і кілька вторинних). Також визначіться з тим, який з серверів буде обробляти і зберігати інформацію.
3
При цьому зверніть увагу на кількість користувачів (коли їх менше 15, краще скористатися зовнішнім хостером, коли більше 50 - бажано мати свій сервер), наявність сервера і можливість кваліфікованого обслуговування поштового сервера персоналом фірми. Якщо ви в змозі мати власний сервер, то витрати з оплати домену та трафіку складуть від 600 рублів на рік. Пошту можна відкрити на власному сайті, а якщо він вам вже не потрібен, зареєструйте домен без сайту. Тоді пошта працюватиме, хоча сам сайт немає.
4
Коли немає можливості возитися із власним сервером, купите послуги віртуального сервера у вашого реєстратора доменного імені. Ціна на послугу починається від 120 рублів на місяць. В цьому випадку постачальники послуг візьмуть на себе всю роботу з обслуговування та налаштування сервера.
5
Зовнішнім хостингом займається безліч компаній: ваша задача вибрати серед них найбільш оптимальний варіант. Після того як ви придбали домен, створіть на ньому поштовий ящик з будь-яким логіном і введіть пароль. При створенні корпоративної електронної пошти не спокушайтеся на надмірно низькі ціни, оскільки зазвичай вартість послуг пропорційна якості обслуговування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dRhdx9CTfMI