Як влаштуватися на роботу в Америку.

Незважаючи на фінансові негаразди, Сполучені Штати завжди привертали сотні тисяч приїжджих громадян для заробітку. Якщо ви знаєте англійську мову хоча б на розмовному рівні, то у вас теж є всі шанси, щоб влаштуватися на роботу в Америку.
Вам знадобиться
  • - портфоліо;
  • - резюме;
  • - закордонний паспорт;
  • - телефон;
  • - віза;
  • - готівка;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Оформіть закордонний паспорт і візу. У вас на руках має бути закордонний паспорт. Без нього ви не зможете в'їжджати ні в яку закордонну країну. Зазвичай на його оформлення йде півмісяця. За терміновість доведеться трохи доплатити. Далі оформите візу. Робочий варіант даного документа робиться протягом декількох місяців будь-яким агентством, яке займається відправкою громадян на роботу або навчання в США. Зателефонуйте до його відділ і поясніть свою ситуацію.
2
Зробіть резюме і портфоліо. Ви повинні відразу подавати, в якій області ви хочете влаштуватися на роботу в США. Набагато простіше починати зі сфери послуг, якщо ви їсте в перший раз і не володіти серйозними професійними навичками. Тим не менш, роботодавцю важливо отримати максимальну інформацію про вас і ваших навичках. Американці цінують професіоналізм і прагнення підвищувати свої вміння. Тому зробіть розгорнуте резюме із зазначенням досвіду роботи в будь-якій сфері. Також повідомте всі свої контактні дані і рівень освіти.
3
Телефонуйте роботодавцям. Знайдіть в інтернеті сайти американських компаній, а також їх телефони. Ваша найголовніше завдання - чітко і лаконічно пояснити мету приїзду і пристрої в їх організацію. Наведіть вагомі доводи, чому саме вам потрібно надати це місце. Опишіть всі переваги роботи з вами. Цей метод дуже дієвий, оскільки ваш майбутній роботодавець вже буде обізнаний про ваш рівень мови. До того ж, він більш ефективний, ніж розсилка сотень оголошень або резюме на імейл адреси.
4
Домовтеся з друзями або родичами про допомогу у працевлаштуванні. Якщо у вас є знайомі або інші близькі контакти в США, то попросіть їх дізнатися про вакантні місця в районі їх проживання. На місці домовитися набагато простіше, ніж це робити з іншої країни. Нехай вони дізнаються всі вимоги до службовців і ті документи, які потрібні для оформлення на роботу . Потім ви вже зможете детально все обговорити з роботодавцем. Надішліть йому свої документи і, якщо його все влаштовує, підготуйтеся до виїзду на місце роботи.
Зверніть увагу
Віза коштує певну суму грошей і вона не робиться в один момент. Все залежить від термінів проживання і роботи в США. Дізнайтеся про це докладніше в іноземному агентстві в своєму місті. Плануйте від'їзд приблизно за півроку.