Як записати з інтернет-радіо.

З масовою появою інтернету в будинках і квартирах, великою популярністю стали користуватися радіостанції, які можна послухати в онлайн-режимі через мережу. І улюблені треки і композиції зараз стало можливо скачувати безпосередньо з радіо. Нашим помічником в запису ефіру радіостанцій буде мультімедіаплеер.
Вам знадобиться
  • Медиаплеер «Winamp», плагін для запису аудіо з радіостанцій «Streamripper».
Інструкція
1
Скачайте і встановіть плагін «Streamripper». Запустіть медіаплеєр «Winamp». При запуску плеєра плагін запускається в автоматичному режимі. У програвачі виберіть опцію прослуховування радіо.Перед тим, як приступити до запису каналу радіо на ваш комп'ютер необхідно повністю налаштувати цей плагін. У віконці плагіна натисніть кнопку «Options».
2
З'явиться нове вікно, в якому вам належить виставити всі параметри копіювання музики на жорсткий диск вашого комп'ютера. Перейдіть до вкладки «Connection» - поставте галочку напроти пункту «Try to reconnect to the stream if it drops».
3
Перейдіть до наступної вкладки «File» і змініть наступні значення: - в поле «Output directory» необхідно вибрати папку, в яку будуть зберігатися файли радіотрансляцій; - поставте галочку напроти пункту «Rip to separate files» - вся запис буде розбита по треках.
4
Перейдіть до наступної вкладки «Pattern». На цій вкладці виставте тільки назва ваших майбутніх аудіофайлів. Збережіть всі зміни: натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК» .В основному вікні нашого плагіна залишається натиснути кнопку «Start». Після натискання на цю кнопку почнеться запис аудиопотока з Інтернет-радіо. Як тільки потрібний фрагмент виявиться записаним, натисніть «Stop».
5
Завершивши запис, перейдіть в папку, вказану в налаштуваннях плагіна. Результатом будуть очікувані файли записи Інтернет-радіо.
Корисна порада
Якщо ви випадково закрили плагін, то його можна знайти в треї, поруч з годинником (значок SR).