Як написати наукову роботу з англійської мови.

Написання наукової роботи англійською мовою в чому схоже з російським в частині оформлення. Є деякі лінгвістичні та організаційні особливості, які варто враховувати при написанні даного виду досліджень.
Інструкція
1
Визначтеся зі структурою наукової роботи. Взагалі, якщо ви виконуєте будь-яку наукову роботу і з англійської мови в тому числі, то вам потрібно її добре спланувати. Вона складатиметься з вступу, теоретичної та практичної частин, а також укладення. Пропишіть чітко на листку папері тему і скільки сторінок ви хочете або плануєте присвятити аналізу даної проблеми. З цього вже і буде виходити обсяг роботи. Найчастіше він складає не менше 40-50 сторінок формату А4.
2
Підберіть весь необхідний матеріал в мережі інтернет. Як тільки ви визначилися зі структурою наукової роботи, вам потрібно знайти контент для вашої роботи. Зараз є маса сайтів, які можуть дати інформацію будь-якої наукової складності. Виберіть найбільш значущі моменти з тих тем, які вам потрібно освятити. Намагайтеся скомпілювати не більше 4-5 сторінок на кожен пункт вашої роботи. Все повинно бути коротко і по справі.
3
Використовуйте тільки якісні ресурси для допомоги в написанні та перекладі важких слів. Крім сайтів англійською мовою, вам також знадобляться системи перекладача, якщо що буде незрозуміло. Ось кілька професійних ресурси, які дають найбільш точні значення наукових термінів: lingvopro.abbyyonline.com/en і multitran.ru/. Якщо ви не впевнені в тому чи іншому терміні або вираженні, то одразу перевіряйте їх за допомогою даних посилань.
4
Напишіть теоретичну частину. В даному розділі напишіть ідею дослідження. Вона не повинна бути більше 40% від всієї роботи. Може навіть і менше. Все залежить від специфіки. Вкажіть тільки найважливіші моменти, які повинні з'явитися основою дослідження. Застосовуйте наступні англійські кліше, як: according to (згідно), however (проте), thus (тому), as far as I can judge (наскільки я можу судити), so as to say (що стосується) і т.д. Ці вирази ви також можете знайти в зазначених вище ресурсах.
5
Виконайте практичну частину. Вона повинна з'явитися логічним продовженням попередньої і складатися з аналізу проблеми. Тут вам вже доведеться писати її самому. Недостатньо простої знайти матеріал, важливо проаналізувати його і видати свій результат. Для написання цієї частини вам знадобляться такі вирази, як: in the matter of (в частині, що стосується), what is evident (очевидно), derived from (взяте з), to put it concretely (щоб бути конкретним), by the words of (за словами) і т.д. Напишіть висновок, де вкажіть результати дослідження. Перевірте кілька разів всю роботу і віддайте її на аналіз своєму науковому керівнику.