Як купувати одяг в Туреччині.

Одяг з Туреччині , завдяки своїй відносно низькій вартості і непоганому якості, користується великою популярністю в Росії і країнах СНД. Як придбати одяг в Туреччині , щоб не прогадати при її купівлі і доставці?
Інструкція
1
Якщо ви хочете придбати одяг в Туреччині для себе, то вам не має сенсу вирушати в цю країну. Досить зайти на один із сайтів, що займаються прямими поставками одягу, і придбати вподобані вам речі по каталогу. Вартість одягу, що продається в інтернет-магазинах, зазвичай на порядок нижче, ніж на міських ринках, навіть з урахуванням доставки. Однак будьте уважні при оформленні замовлення і точно вказуйте розмір, колір і вартість речі, так як інтернет-продавці можуть прислати зовсім не те, що ви хотіли у них купити.
2
Ви також можете звернутися і на турецькі інтернет-сайти, що торгують одягом в роздріб і оптом, такі, як www.lcwaikiki.com, www.ykmden.com, www.shopmavi.com. Особливого знання турецької мови вам для цього не потрібно; цілком достатньо буде, якщо ви звернетеся до онлайн-перекладачеві. Однак при оформленні замовлення будьте обережні і звертайтеся тільки до послуг EMS-пошти, що діє і в Росії, і в Туреччині .
3
Зверніться до надійного туроператору і придбайте путівку, що припускає шопінг. Зазвичай туроператори, до сфери діяльності яких входить і співпраця з відомими турецькими магазинами та оптовими ринками, самі беруть на себе всі зобов'язання з доставки товару, хоча багато ви на цьому, природно, не заробите. Зайдіть на сайт, де розміщена інформація про послуги одного з найвідоміших російських туроператорів - http://www.travelshopping.ru/otdih_shopping/Turkey і ознайомтеся з можливостями його шопінг-сервісу, перед тим як прийняти рішення про поїздку.
4
Відправляйтеся в звичайну турпоїздку в цю країну і зверніться по прибуттю в одну з місцевих фірм, що займаються доставкою товару до Росії (карго). Обов'язково перевірте документи у менеджера компанії, щоб скоротити ризик до мінімуму. Незважаючи на те, що вартість послуг офіційно зареєстрованої фірми буде трохи дорожче, ніж у незареєстрованої, ви зможете паралельно застрахувати ваш товар і уникнути великих збитків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cdk137O3ojg
Зверніть увагу
Одяг з Туреччини по інтернету тепер реальність. Всі знають, що одяг яка виробляється в Туреччині володіє відмінними характеристиками: надійністю, міцністю, довговічністю. Однак не всі знають, що зараз можна легко замовити одяг з Туреччини перебуваючи вдома перед комп'ютером.
Корисна порада
Тепер перед поїздкою до Стамбула, Ви зможете заздалегідь ознайомитися з популярними турецькими брендами одягу, подивитися колекції і визначитися з вибором. заощадити Ваш дорогоцінний час і уникнути можливих невигідних закупівель. Як правило, фабрики в Туреччині це не масштабні підприємства в кілька поверхів, а пошивні цеху.