Як навчитися швидко вишивати.

Вишивка хрестиком - традиційне жіноче хобі (втім, багато чоловіків також є його шанувальниками). На жаль, найчастіше на хобі залишається зовсім мало часу - робота і домашні обов'язки не дають забратися з п'яльцями на диван і присвятити себе вишиванню. А завершити красиву картину хочеться якомога раніше. Вихід один - навчитися вишивати швидше.
Вам знадобиться
  • - пяльци;
  • - верстат для вишивання;
  • - двостороння голка.
Інструкція
1
Ще при виборі набору для вишивання подумайте, скільки часу ви плануєте витратити на створення вашого шедевра. Можливо, величезний пейзаж з безліччю квітів і виглядає ефектно, але чи готові ви близько року вишивати небо і воду, плутаючись у схожих відтінках синього. Чи не краще буде купити картину попроще, на створення якої у вас піде місяць-два?
2
Не забувайте користуватися п'яльцями, навіть якщо у вас жорстка канва, яку зручно тримати і так. Використання пялец прискорить вашу роботу.
3
Влаштовуючись з вишивкою, включіть улюблену музику або поставте аудіокнигу - це зробить ваше проведення часу ще більш приємним. А ось включати кіноновинку не варто, так як ви будете періодично дивитися на екран і за рахунок цього плутатися у вишивці. У підсумку, вам не вдасться подивитися фільм, який ви чекали, та й робота з картиною здорово загальмується.
4
Навчіться працювати обома руками одночасно. Нехай права рука уколює голку зверху вниз, а друга - знизу вгору. Зрозуміло, щоб працювати таким чином, вам доведеться придумати, як зробити так, щоб обидві руки були вільні. У цьому вам може допомогти верстат для вишивання.
5
Для того, щоб справа йшла швидше, спробуйте вишивати таким чином: йдучи зверху вниз, вишийте спочатку напівхрестом всі деталі одного кольору. Потім - всі деталі іншого кольору. Після цього, не дивлячись на схему, ви зможете дуже швидко доробити вишивку.
6
Щоб закінчити картину швидше, ви можете вишивати христити, а напівхрестом. Візьміть більш товсту нитку, і на готової картини ваша маленька хитрість буде практично непомітна.
7
Існують спеціальні двосторонні голки для вишивки. Виглядають ці пристосування як дві спаяні один з одним голки з вушком посередині. Якщо ви призвичаїтеся управлятися з такою голкою, робота з вишивкою піде набагато швидше!