Як викласти картинку.

Іноді виникає необхідність викласти цікаву картинку або фотографію в загальний доступ, щоб її могло подивитися якомога більшу кількість людей. Відправлення поштою такої картинки всім своїм друзям - процес виснажливий і довгий. Найкраще скористатися можливостями різних фотохостингів, яких зараз існує величезна безліч. Дана інструкція допоможе вам розмістити будь-яку картинку на будь-якому з таких фотохостингів.
Інструкція
1
Все що вам потрібно, щоб інші люди в інтернеті побачили ваше фото - це вибрати хороший фотохостинг і викласти туди свою картинку, а потім розмістити її в блозі, на форумі, в соціальній мережі, або відправити посилання на неї по пошті або в мессенджере потрібного адресата.
2
Приклад зарекомендував себе серед мережевих користувачів фотохостингу - imageshack.us. Відкрийте даний сайт в своєму браузері.
3
На головній сторінці поставте галочку на слові file, так як ви збираєтеся завантажити на сайт фотографію, а не посилання з іншого сайту, а потім натисніть «Browse» або «Обзор».
4
Вкажіть шлях до потрібної фотографії або малюнку, потім відзначте, чи потрібно міняти розмір зображення (resize image) - якщо так, то виберіть зі списку потрібний вам розмір, а потім натисніть host it.
5
Зачекайте, поки фотографія завантажиться на сервер.
6
Після цього сторінка оновиться, і ви побачите кілька посилань, підходящих для різного розміщення фотографії в мережі - наприклад, якщо ви хочете опублікувати картинку в форумі, скопіюйте повністю код в рядку «Thumbnail for forums» і вставте в своє повідомлення на будь-якому форумі.
7
Посилання відобразиться в форумном повідомленні у вигляді невеликого превью вашої фотографії, яке покаже її оригінальний розмір, якщо відкрити фото в сусідній вкладці або сусідньому вікні.
8
Якщо ви не хочете, щоб з'являлося віконце попереднього перегляду, і фотографія досить невелика, щоб відображатися в форумі в повному розмірі, клікніть рядок «Direct link to image» і отримаєте відповідний код.