Як оформляти реферат англійською мовою. Титульний аркуш реферату англійською.

Написання рефератів - невід'ємна частина навчальної програми будь-якого навчального закладу. Створити реферат на рідній мові є цілком посильним завданням, а ось що робити, якщо завдання - написати і оформити реферат англійською?
Вам знадобиться
  • - онлайн-словник.
Інструкція
1
Як тільки ви отримали таке завдання, виберіть тему і почніть пошук матеріалу. Наприклад, якщо ваша тема - «Аляска. Екскурс в історію »(Alaska. History), вбийте цей запит (спершу російською мовою, потім англійською) в пошуковий рядок браузера і скопіюйте весь матеріал, який буде потрібно для написання реферату, в окремий документ.Еслі матеріал іноземною мовою незрозумілий з утримання або дан без перекладу, скористайтеся онлайн-перекладачем. Матеріал, обраний вами російською, також необхідно буде перевести на английский (скористайтеся для цього електронним перекладачем або, якщо ваші знання в англійській досить гарні, спробуйте зробити переклад самостійно).
2
Оформляючи реферат англійською мовою, пам'ятайте, що загальна кількість сторінок має становити 15-30 штук в друкованому варіанті (сюди входять титульний лист, список літератури і основний текст). Роздруковуйте реферат на папері формату А4, на одній стороні аркуша.
3
Титульний аркуш реферату англійською мовою оформляйте відповідно до стандартних вимог. У верхній центральній частині сторінки напишіть Ministry of Education of the Russian Federation (Міністерство освіти РФ). Кілька відступів нижче (також по центру) розмістіть загальну тему/розділ (наприклад, Section: Area stadies) і підтему (наприклад, Topic: The History of Alaska). Опустіть курсор трохи нижче, зробіть вирівнювання по правій стороні і напишіть Done by (написав (а) ...) і ваші прізвище та ім'я (зрозуміло, також англійською, наприклад, Smirnova Irina). Підсумком оформлення титульного аркуша є напис з назвою міста і зазначенням року написання реферату (наприклад, Moscow 2009). Цей напис розташуйте в нижній частині «тітульніка», по центру сторінки.
4
Як і реферати російською мовою, реферат англійською повинен включати зміст, вступ, основну частину, висновки, додатки, а також пронумерований список використаної при написанні літератури. Виходячи з цього, ретельно розробіть смислову частину реферату: складіть приблизний план роботи і для кожного розділу підберіть відповідний матеріал. Щоб максимально полегшити собі роботу, скачайте будь-який реферат англійською мовою і оформите своє літературне творіння точнісінько, як документ, який ви знайшли в мережі (з дотриманням відступів, шрифту, абзаців і інтервалів).
5
Що стосується колонтитулів, в них вкажіть не тільки нумерацію сторінок, але і саму тему (в даному випадку це The History of Alaska). Кожен новий пункт (підзаголовок) виділяйте жирним шрифтом і курсивом. Вирівнювання основного тексту має бути по лівому краю.