Як підібрати форсунки.

Паливна форсунка увазі під собою електромагнітний клапан із спеціальним електронним управлінням. В свою чергу, електромагнітний клапан активується за допомогою сигналу, який переходить двигуном від блоку управління. При цьому клапан відкривається, і в цей час паливо проходить прямо через форсунку.
Інструкція
1
Підберіть паливні форсунки у розрахунку на необхідний обсяг палива, який вони зможуть подати за одну хвилину. Все форсунки виробляються для подачі певної величини палива. При цьому витрата палива, як правило, визначається в кубічних сантиметрах за хвилину і задається при певній подачі тиску палива. В свою чергу, за створення тиску відповідають паливний регулятор, а також паливний насос в паливній системі. Більшість різних сучасних насосів створює тиск, приблизно рівне 3 барам при нормальних умовах. Тому багато виробників форсунок виробляють форсунки , розраховані саме на такий тиск.
2
Дізнайтеся яка кількість палива форсунка зможе подавати за одиницю часу. Виробники паливних форсунок вказують ці дані при продажі. Ці дані представляють собою 100% робочих циклів, тобто форсунка у відкритому стані подаватиме саме така кількість палива. На жаль, безліч паливних форсунок просто не зможуть працювати більше 90% в робочому циклі. Це відбувається тому, що потрібен певний проміжок часу на закриття, а також час між імпульсами. При цьому, чим більше термін, при якому дана форсунка буде відкрита, тим робота її стане менш надійною.
3
Зверніть увагу при виборі форсунок, на їх продуктивність. Для цього використовуйте показник питомої ефективності, визначальною витрата палива. Його величину можна визначити з відношення кількості палива, яке споживається двигуном до створюваної ним потужності. Даний показник відображає міру витрати палива при функціонуванні двигуна на гальмовому щиті при конкретної потужності. Він вимірюється в одиницях об'єму палива, яке витрачається за одну годину на одиницю що припадає потужності. При цьому для двигунів з функцією турбонаддува значення подібного показника знаходяться в певному інтервалі в кг/квт * г: 0,309-0,401.