Як попросити фінансової допомоги. причини отримання матеріальної допомоги.

У житті бувають форс-мажорні ситуації, пов'язані з радістю чи горем, коли потрібно терміново попросити фінансової допомоги . Є варіант - піти в кабінет до начальника, щоб попросити прибавку до заробітної плати.
Інструкція
1
Якщо потрібно попросити фінансову допомогу з поважної причини, подайте заяву про фінансову підтримку роботодавцю. Напишіть заяву грамотно, з послідовним викладом своїх думок. У ньому вкажіть причини, по яких вам терміново потрібні гроші, і прикладіть необхідні документи, що підтверджують прохання. Переконайтеся в достовірності всіх пропонованих в документах даних.
2
Причина на отримання матеріальної допомоги повинна бути вагомою: народження дитини, весілля, смерть близької людини, необхідність термінової медичної операції або лікування в дорогій клініці, поїздка за станом здоров'я на оздоровлення і т.д .
3
Розмір фінансової допомоги встановлюється індивідуально і одноразово. У разі позитивного рішення за вашою заявою пишеться наказ, в якому вказується розмір фінансової допомоги і терміни її виплати. Обов'язково ознайомтеся з ним.
4
Потрібно просити про надбавку до зарплати обміркуйте і потренуйтеся на самоті, як ви будете розмовляти з начальником про надбавку до зарплати. Знайдіть у собі сміливість, просити прибавку до зарплати. Якщо ви самі не впевнені, що гідні матеріального стимулу своєї праці, то і начальник теж засумнівається. Не йдіть за надбавкою, якщо мотивуєте тільки фразою «Петрову дали прибавку, а мені чомусь не дали?».
5
Заздалегідь обміркуйте, яку надбавку ви будете просити. Не можна використовувати як аргумент дані про суми зарплат ваших колег зі скаргами, що ви працюєте у фірмі довше, - хто інший. Питання про те, хто і скільки працює в даній компанії, ніколи не буде значущим для фінансових збільшень. Начальник оцінює не стаж, а особистий внесок і результат працівника.
6
Зберіть і надайте дані, що підтверджують значення вашого внеску у фінансові досягнення всієї компанії. Це можуть бути звіти за останній рік з демонстрацією зростання валового доходу компанії або ваші особисті бізнес-проекти, успішно завершені недавно.
Зверніть увагу
Якщо вам вдасться переконати начальника в тому, що є цінним співробітником, то, швидше за все, отримаєте довгоочікувану фінансову надбавку.
Корисна порада
Вибирайте для бесіди з начальником зручний момент, коли він не зайнятий і у нього гарний настрій.