Як зустріти Новий рік.

Зустріч Нового року для багатьох людей є найулюбленішим і чарівним святом. Навіть дорослі в новорічну ніч чекають дива і вірять у казку. Тому і зустріти рік хочеться весело і цікаво.
Інструкція
1
У святкову ніч вирушайте на міську площу, прихопивши з собою шампанське, бенгальські свічки і фотоапарат. Біля величезної міської їли під бій курантів ви і попріветствуете новий рік. Потім прогуляйтеся по прикрашеного нічному місту, вітаючи всіх перехожих зі святом, при цьому можна дарувати цукерки та мандарини. Для більшого ефекту надіньте костюми Діда Мороза та Снігуроньки і не забудьте зафіксувати на фото вашу новорічну прогулянку.
2
Відмінний варіант - зустріч нового року на природі. Забронюйте путівки на турбазу або їдьте за місто на дачу. Відповідально підійдіть до організації такого святкування, тому як можливості швиденько збігати і щось докупити у вас не буде. Влаштуйте гру в сніжки, гонки на санках, запустіть феєрверки і посмажте шашлики на свіжому повітрі - веселощі і відмінний настрій вам гарантовано.
3
Чи не хочете витрачати час і сили на підготовку до свята? Заздалегідь замовте столик у ресторані відразу для всієї вашої компанії, інакше пізніше вільних місць може вже не виявитися. Цей варіант хороший тим, що вам не доведеться займатися прибиранням, готувати багато їжі і придумувати для гостей програму розваг.
4
Якщо дозволяють фінанси, купите путівку - закордонний новорічний тур. Зустріч нового року в теплій країні для одних людей - незвичне видовище, а для інших - чудова можливість перенестися з морозної зими в жарке літо.
5
Чи дотримуєтеся думки, що Новий рік - це сімейне свято? Тоді проведіть цю чарівну ніч в колі рідних і близьких вам людей. Приємна бесіда, кулінарні шедеври коханих жінок, вітання та обмін подарунками, веселі і душевні тости - що ще потрібно для щастя? Подарунки для дітей непомітно покладіть під святкову ялинку, а вранці разом з ними порадійте сюрпризу від Діда Мороза!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jWxaJ2UDf00