Як вибрати гідромасажну ванночку.

Гідромасажна ванночка призначена для розслаблення ніг, їх масажу. Вона дозволяє отримати ефект, який можна отримати при купанні в джакузі. При цьому ви отримуєте розслаблення, оздоровлення і сьогодення відновлення сил.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що гідромасажна ванна потрібна вам не просто в гігієнічних або косметологічних, а, насамперед, фізіотерапевтичних цілях. Тому, перш ніж придбати цю ванночку , порадьтеся з фізіотерапевтом. Якщо у вас є проблеми, пов'язані з венами, то проконсультуйтеся з флебологом або хірургом.
2
Зверніть увагу на режими і опції гідромасажною ванночки. Конструкція ванночки повинна забезпечувати власний підігрів. У тому випадку, якщо ви хочете отримати повноцінний комфорт, тоді вибирайте ванночку з елементом SPA.
3
Перевірте чи може масаж проводитися не тільки з водою, але також і без неї. Адже це забезпечить гідромасажною ванні досить велику сферу використання.
4
Зверніть увагу присутній у ванні режим вібромасажу чи ні. Цей масаж спрямований на розслаблення м'язів, а також гарне зміцнення стінок судин. Крім цього, цей масаж надає і загальну дію на весь організм через певні акупунтурние точки.
5
Подивіться, чи має гідромасажна ванна інфрачервоний режим. У цьому випадку водний ефект буде доповнюватися тепловим. Це робить м'язи більш еластичними. Крім цього, можна використовувати даний режим у вигляді відмінного засобу при простудних захворюваннях.
6
Дізнайтеся, чи можна використовувати солі і трави у ванні. Далеко не всі гідромасажні ванночки здатні підтримувати такі процедури.
7
Перевірте, що гідромасажна ванна стійка і не ковзає. Саме тому має бути наявність нековзних ніжок. Найкраще, якщо вони будуть прогумовані.
8
Приділіть особливу увагу тому, як у даній ванночки зберігається мережевий шнур. У цьому випадку дуже добре, якщо конструкція ванночки володіє спеціальним відсіком для нього.
9
Перевірте, чи присутній у гідромасажною ванночки спеціальний захист, яка оберігає від бризок.