Як вибрати телевізор Sony.

Велике число моделей телевізорів Sony здатне утруднити покупцеві вибір найбільш підходящого йому телевізора. Щоб не помилитися з вибором, детально розгляньте телевізор за кількома характеристиками.
Інструкція
1
Розрахуйте діагональ. Ця характеристика вимірюється в дюймах або сантиметрах. Залежно від розміру повинно вибиратися відстань, з якої ви будете дивитися телевізор. Бажано воно повинно бути в 3-5 разів більше, ніж діагональ екрану. Для перегляду телепередач підійдуть моделі з діагоналлю від 21 дюйма (наприклад, недорогі телевізори Sony серій KDL-22 і KLV-22), для перегляду DVD - від 29 дюймів, для домашнього кінотеатру - від 32 дюймів.
2
Важливу роль грає дозвіл екрана телевізора. Для перегляду DVD достатньо дозволу від 800 пікселів по горизонталі. Для перегляду відео високої чіткості - дозвіл 720 точок по вертикалі (наприклад, Sony KDL-32EX310 або Sony KLV-32BX300), для відео Full HD - 1080 точок по вертикалі (наприклад, Sony KDL-32BX420).
3
Зверніть увагу на співвідношення сторін екрану телевізора Sony. Стандартним є 4: 3 - в цьому форматі віщаються телевізійні передачі. Співвідношення 16: 9 більше підходить для перегляду широкоформатних фільмів і передач. Більшість телевізорів Sony має співвідношення сторін екрану 16: 9.
4
Наступна характеристика, на яку слід звернути увагу - звук. Для звичайного сімейного телевізора буде достатньо стереозвука, а для якісного перегляду кінофільмів більше підійде звук у форматі 5.1 (наприклад, моделі KDL-32EX310, KLV-32BX320 або KDL-32EX720). Дивіться на потужність динаміків: чим вона більше, тим краще буде звук на меншій гучності.
5
Звертайте увагу на зручність користування телевізором. Меню повинно бути зрозумілим, розділене на логічні пункти. Важливу роль відіграє і пульт дистанційного керування. Він повинен добре лежати в руці, кнопки - чітко натискатися. Дуже великі пульти, як правило, не так зручні у використанні, як стандартних розмірів.
6
Оцініть наявність і розташування додаткових роз'ємів телевізора. Якщо ви збираєтеся до нього підключати будь-які пристрої (плеєр, камеру, ігрову приставку), то їх наявність грає не останню роль.
7
Вивчіть додаткові можливості телевізора. Наприклад, можливість запису телепередач за заданим розкладом на вбудований жорсткий диск, можливість відтворення відео з пристрою, підключеного через usb-роз'єм і т.п. Деякі з них можуть виявитися корисними, а за інші ви просто переплатите, але використовувати їх не будете.