Як зшити шапку для собаки. Як зробити одяг для собаки своїми.

Ще кілька років тому собака в одязі викликала здивування, а то й глузування перехожих. А сьогодні багато пси мають вельми обширний гардероб. Якщо ви теж плануєте одягнути свого вихованця, все необхідне можна придбати в магазині. Але набагато цікавіше створювати собачі наряди самостійно. Почати можна з найпростішого - наприклад, з шапки.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - клапті м'якої тканини;
  • - ножиці;
  • - голки і нитки;
  • - тасьми для зав'язок;
  • - білизняна гумка.
Інструкція
1
Оцініть потреби вашого вихованця. Мопс, бульдогам та іншим короткошерстий собакам може знадобитися кепка від сонця. Спанієлів і бассет-хаунд з довгими висячими вухами просто необхідний головний убір, що захищає вуха від бруду і сміття. А вічно зябнущего той-тер'єра і чихуахуа придасться тепла шапка на зиму.
2
Для виготовлення собачих головних уборів підійдуть будь м'які клапті тканини. Не варто використовувати жорсткі, колючі, хрусткі матеріали - вони можуть дратувати вашого вихованця.
3
Найпростіший варіант головного убору - шапка-труба. Вона підійде капловухим собакам. Головне призначення - не дозволяти вуличного сміття і бруду чіплятися до шерсті на вухах. Для мокрої погоди трубу можна зшити з водонепроникних матеріалів, для літніх прогулянок знадобиться шапка з легкої сітчастої тканини. Непогані шапки виходять і з тонкого трикотажу, а особливо теплі варіанти шиють з пухнастого флісу.
4
Зніміть мірку з собаки . Вам знадобиться обхват шиї в найширшій частині (ширина майбутньої шапки) і відстань від нижньої частини шиї до чола (відповідно, її довжина). Зробивши припуск 3 сантиметри по ширині і 6 сантиметрів по довжині, викроїте з тканини прямокутник. Складіть його вдвічі і зшийте. Отримана труба повинна вільно вдягатися на голову собаки . По обидва боки зробіть підгин і підшийте. У кожен підгин всуньте гумку, відрегулювати її по ширині шиї. Виверніть виріб.
5
Собакам зі стоячими вухами підійде інший варіант шапки. Її можна зробити теплою, а можна і річною, що охороняє від сонця. Викроїте з обраної тканини прямокутник, довжина якого дорівнює обхвату голови (плюс припуск на шви), а ширина - висоті вух (теж з урахуванням припуску). Денце шапки - окружність, діаметр якої дорівнює обхвату голови. Якщо ви плануєте зробити шапку з підкладкою, збільште припуск. Приметайте деталі шапки, з'єднавши прямокутник по ширині, а потім пришивши денце до його довгій стороні. Для кращої фіксації на голові собаки пришийте по обидва боки шапки тасьми.