Як дізнатися, скільки трафіку залишилося. Як подивитися скільки мегабайтів залишилося на мобільному інтернеті.

Напевно кожному користувачеві мережі інтернет відомо, що існують тарифи при підключенні до глобальної павутини. Є тарифи безлімітні і лімітні. Лімітні тарифи характеризуються конкретної ціною за 1 Мб вхідного трафіку. А безлімітні тарифи діляться на умовно і абсолютно безлімітні. Умовно безлімітні включають в себе певну кількість безкоштовного інтернет-трафіку (наприклад, 30 Гб в місяць). Щоб не потрапити в халепу, доводиться відслідковувати ці значення.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення, яке служить інструментом відстеження вхідного і вихідного трафіку
Інструкція
1
Будь-який інтернет-провайдер надає інформацію про кількість витрачених мегабайтів в поточному місяці. Але одні провайдери помістили цю послугу в особистий кабінет користувача, а інші цього не зробили. Таким чином, останнім доводиться постійно дзвонити в службу технічної підтримки і, м'яко кажучи, набридати з приводу витраченого трафіка.Для того, щоб користувач міг відстежувати це самостійно, придумано немало програмного забезпечення. Однією з таких програм є NetWorx. Зручна у всіх відносинах, вона дозволяє відображати повну статистику за будь-який часовий проміжок: день, тиждень, місяць, рік.
2
Встановіть програму NetWorx. Установка цієї утиліти проходить так само, як і установка іншої програми. В кожному вікні натискайте кнопку Next. В процесі установки програма підкаже основні дії по її запуску. Після установки необхідно додати віконце статистики в панель задач: натисніть правою кнопкою на вільному місці панелі завдань, виберіть "Панель інструментів" - NetWorx Desk Band. Після цих маніпуляцій панель відобразиться поруч з трєєм.
3
Крім панелі статистики, поряд з годинником з'явиться іконка програми. Натисніть правою кнопкою миші на ній, виберіть пункт "Статистика". Відкриється головне вікно програми. Залежно від потрібного періоду відстеження трафіку перейдіть на вкладку "Денний звіт", "Тижневий звіт" або "Місячний звіт" .Якщо вашим тарифним планом встановлено обмеження в 50 Гб, то час від часу заглядайте у вкладку "Місячний звіт". При наближенні значень до 50 Гб слід зменшити кількість завантажувати інформацію.