Як підготувати насіння томатів на розсаду. Як прорости насіння на розсаду.

Деякі овочеві культури, такі як томати, перці і огірки в умовах середньої смуги Росії можна вирощувати тільки розсадним методом. Даний метод дозволить забезпечити 1-2 місячний «забіг» в вегетації рослин.
Інструкція
1
Для початку виконайте сортування насіння. Садіть тільки якісні і життєстійкі насіння . Навіть якщо ви плануєте пікірувати тільки частина пророслого насіння, відбираючи найякісніші, необхідно займатися відбором того насіння, які взагалі здатні прорости.
2
Виконайте сортування великих насіння візуальним відбором. Для зручності скористайтеся пінцетом і лупою. Дрібні насіння можна сортувати шляхом промивання в сольовому розчині. Для цієї мети приготуйте 3-5% розчин кухонної солі. На склянку води достатньо 2 чайних ложок солі. Киньте насіння в цей розчин. Злегка помішуйте його протягом 2 хвилин. Робіть це до того моменту, поки з поверхні не зникнуть бульбашки повітря.
3
У повноцінних насіння щільність значно вище, ніж у розчину. Вони будуть опускатися на дно склянки. Насіння-пустушки залишаться плавати на поверхні. Видаліть їх. Хороші насіння промийте в чистій воді і добре висушіть.
4
Тепер можете переходити до знезараження насіння. Для даного процесу добре підійде одновідсотковий розчин марганцівки. Насіння витримайте в цьому розчині приблизно 30 хвилин. Після цього добре промийте і висушіть їх. Якщо є можливість, то розкладіть їх під сонцем. Справа в тому що ультрафіолетове проміння також сприяє знезараженню.
5
Для того щоб прискорити проростання насіння, попередньо його замочіть. Для цієї мети скористайтеся вологою ганчірочкою. Укладіть її в який-небудь посудину. Поставте його в тепле місце. При замочуванні забезпечте доступ повітря до насіння м. Для цієї мети періодично їх перемішуйте і провітрюйте.
6
Семена будуть сходити набагато швидше, якщо перед посадкою їх проростити. Для цієї мети ви можете використовувати звичайне блюдце. Покладіть на нього білу паперову серветку, змочіть водою і видаліть надлишки вологи. Дану серветку помістіть на насіння . Закрийте блюдце кришкою. Насіння не повинні пересихати. Після того, як половина насіння матиме проростки, пророщування можна вважати закінченим.