Як приймати Аконіт. настойки аконіту рецепти.

Аконіт джунгарский - багаторічна трав'яниста рослина сімейства Лютикова. Виростає на півдні Алтаю, на Іссик-Кулі, у високогір'ях Тянь-Шаню. Є надзвичайно отруйною рослиною. Основними діючими речовинами є алкалоїди аконітін, ацетілзонгорін, зонгорін. Найбільший вміст алколоидов знаходиться в корені. Офіційна медицина використовує рослина для зовнішнього застосування при радикулітах, болях у суглобах, радикулоневритів. У народній медицині здавна застосовується для лікування раку, як протівометастазное засіб.
Вам знадобиться
  • - корнеклубни аконіту;
  • - спирт 40%;
  • - спирт 70% медичний;
  • - катарантус рожевий (трава і корінь);
  • - сало нутряне;
  • - АСД фракція-2.
Інструкція
1
Для зовнішнього лікування болів невралгічного характеру, радикуліту приготуйте настойку аконіту за наступним рецептом. Залийте півлітра горілки або інший 40% спиртовмісної рідини 20 грам сухого подрібненого кореня, настоюйте 5-7 днів у темному місці, поки настоянка не набуде колір міцної заварки чорного чаю. Профільтрувавши, втирайте склад у хворе місце, обов'язково утеплюючи вовняний або фланелевою пов'язкою. Почніть з чайної ложки на добу, при добрій переносимості, дозу збільште до столової ложки. Курс лікування - 3-4 тижні.
2
Для лікування онкозахворювань (меланоми) аконіт застосовуйте в комплексі протиракових трав, які підтримують роботу внутрішніх органів, і допомагають аконіту працювати ще ефективніше. Для приготування настоянки аконіту візьміть 20 грам подрібненого кореня і залийте його літром 70% спирту медичного. Наполігши 3 тижні в темному місці, регулярно струшуючи, профільтруйте. Настоянку приймайте за стандартною схемою «гіркою»: від однієї краплі до десяти і назад три рази на день за 70-80 хвилин до прийому їжі. Крапайте в 1/3 склянки молочної сироватки кімнатної температури. Після проведення курсу зробіть 7-ми денна перерва з очищенням організму.
3
Одночасно застосовуйте настоянку катарантуса, яку необхідно приготувати з свіжої сировини. Рихло заповніть півлітрову банку свіжою травою катарантуса рожевого і залийте до верху 70% -ним медичним спиртом. Настоюйте 2 тижні на сонці. Потім профільтруйте, віджавши рослинний залишок через двошарову марлю. Приймати почніть з 2-3 крапель, щодня додаючи по 1-2 крапельки, довівши до 15 крапель за один прийом. Приймайте 3 місяці, потім зробіть місячну перерву.
4
Для лікування гнійних ракових виразок приготуйте лікувальний засіб за наступним рецептом. Змішайте подрібнений корінь катарантуса з топленим внутрішнім салом в пропорції 1:10, витримавши 10-14 днів у теплому місці, змащуйте рани 2-3 рази на добу.
5
Одночасно з прийомом аконіту і катарантуса приймайте АСД фракцію-2, яка підсилює дію цих трав і стимулює захисні сили організму. Приймайте через 30 хвилин після прийому настойки аконіту, починаючи з 3 крапель, розчинених у чверті склянки води тричі на день і, довівши до 15 крапель в один прийом. АСД фракцію-2 приймайте тільки під час прийому аконіту, також роблячи тижневу перерву, як і в його прийомі, але починайте після перерви з 3 крапель (аконіт з 1 краплі).
Зверніть увагу
Не можна забувати про те, що аконіт джунгарський - вкрай отруйна рослина, яка вимагає точного дотримання рецептури приготування та вживання.
Корисна порада
Також підсилює дію аконіту на метастази настоянка переступня на сухому червоному вині, аптечний препарат соку алое, порошок кореня куркуми та ін.