Як розпізнати соляну кислоту.

Соляна, або хлороводородная, кислота має формулу HCl. Розпізнати її можна декількома способами. Для цього необхідно використовувати деякі фізичні і хімічні властивості даного з'єднання.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що досліджуваний розчин є саме кислотою. Самим елементарний спосіб досягти мети - використовувати індикатор. Приміром, лакмус і метиловий оранжевий в кислотному середовищі стануть червоними, фенолфталеин залишиться білим.
2
Далі вивчіть те, що доступно вашому погляду. Соляна кислота димить (з'являється легкий білий димок, схожий на пар), особливо у вологому повітрі. Придивившись, ви напевне помітите дана властивість. Тільки не забувайте про обережність, інакше ризикуєте отримати опік шкіри, слизових оболонок або дихальних шляхів. Крім того, це з'єднання має різким неприємним запахом. Але якщо ви вирішите використовувати подібний ознака, то обов'язково дотримуйтесь техніку безпеки (обережними помахами долоні направляйте повітря до себе, не нахиляйтеся до ємності і глибоко не вдихати).
3
Потім візьміть невелике скло (можна предметне) і капніть дві краплі: одну - досліджуваної кислоти, іншу - розчину аміаку (нашатир). Якщо кислота - соляна, то з'явиться білий дим (сама хлороводородная кислота в кількості однієї краплі парити не буде). Протікає наступна реакція з утворенням хлориду амонію: NH3 + HCl? NH4Cl.
4
Також можна використовувати ще одне хімічне властивість. Провести реакцію взаємодії з сильними окислювачами (перманганатом калію, діоксидом марганцю), яка супроводжується виділенням газоподібного хлору: 2KMnO4 + 16HCl? 5Cl2? + 2MnCl2 + 2KCl + 8H2O. Легкий запах хлору допоможе вам у визначенні.
5
Використовуйте найпоказовіший метод - реакцію з нітратом срібла. У пробірку з невідомою кислотою додайте 2-3 краплі нітрату срібла (AgNO3 залишає на шкірі чорні плями, тому працювати краще в рукавичках). Поява білого осаду, що нагадує сир, буде явно свідчити про наявність хлорид-іона. Реакція протікає в такий спосіб: AgNO3 + HCl = AgCl? (Сирнистий білий осад) + HNO3. Через деякий час осад застигне, утворюючи наліт на стінках пробірки.
Оцтова кислота - незамінна річ на кухні. Вона використовується як в повсякденному приготуванні їжі, так і для маринадів та інших смачних речей. Деякі господині використовують її для очищення приладів від накипу і в інших господарських цілях. Розпізнати оцтову кислоту дуже просто, та й переплутати її ніяк не вийде.
Інструкція
1
Запах - характерна відмінність оцтової кислоти. Він дуже різкий і Шиба в ніс. Чи не нюхайте бутилек з концентрованим оцтом близько, піднесіть його в 10-15 см від носа. Якщо ви близько понюхаєте, випаровування, що йдуть від рідини, можуть спалити дихальні шляхи і проблем буде дуже багато. Намагайтеся не капнути і на шкіру рук - буде ожег.
2
Оцтова кислота горить. Налийте трохи рідини в маленьку тарілочку і піднесіть сірник, але будьте обережні, ви можете обпектися. Горіння приблизно таке ж, як і у звичайного спирту. У міру випаровування воно припиняється. Якщо загоряння не сталося, у вас, або яблучний оцет, або якась інша рідина, або кислота розбавлена.
3
Характерний кислий смак каже сам за себе. Але не пробуйте кислоту прямо з пляшки, ви можете отримати сильний опік стравоходу. Налийте чайну ложечку в стакан і розбавте мінімум на 20 частин чистою водою. Потім можете спробувати, ви повинні відчути кислий смак і різкуватий запах. В розведеному вигляді її використовують для приготування різних соусів.
4
На жаль, в домашніх умовах не провести будь-яких експериментів для більш точного визначення речовини. Тому інші експерименти залиште для професійних лаборантів. Ну і, звичайно, не вживайте речовина всередину, якщо ви в чомусь сумніваєтеся. Оцтова кислота дуже дешево коштує, тому краще купіть нову, ніж ви отруїтеся незрозумілим складом.