Як скласти інструкцію з експлуатації.

Кожна група товару повинна мати інструкцію по експлуатації, в якій містяться ключові моменти і технічні характеристики. Для споживача така інструкція служитиме підказкою для правильного поводження, яке служить запорукою довгої роботи із збереженням всіх якостей товару.
Інструкція
1
На початку інструкції складіть і напишіть зміст, щоб користувачеві було простіше шукати необхідну інформацію.
2
Далі вкажіть технічні характеристики, якщо йдеться про побутову техніку, або склад матеріалу, якщо пишіть про одяг або тканинах речах (палатках туристичних, чохлах і пр.)
3
Якщо перед початком експлуатації прилад необхідно зібрати, вкажіть схему зборки в малюнках. Кожна деталь малюнка повинна бути пронумерована. Якщо прилад або річ повністю розбірна, то схему зборки необхідно описати в окремій брошурі.
4
Якщо на приладі є кнопки, вкажіть призначення кожної, розписавши все за окремими пунктами.
5
Для побутової техніки, електроніки, комп'ютерної техніки інструкція повинна містити пункти настройки параметрів. Наприклад, для телевізора напишіть, як працювати з меню, як налаштовувати канали, як підключати додаткові прилади.
6
Наступний пункт повинен містити умови експлуатації. Відзначте, наприклад, при якій температурі працює прилад або на яку температуру розрахований. Доповніть характеристиками споживаної потужності.
7
Вкажіть, які маніпуляції не можна проводити з товаром, щоб не порушити його експлуатаційних властивостей.
8
Дайте інформацію про догляд за товаром. Наприклад, як можна мити (або не можна), при якій температурі прати, чи можна чистити в хімчистці, якщо це стосується речей.
9
Для побутової техніки або електроніки обов'язково вкажіть список можливих несправностей та шляхи їх вирішення. Краще, якщо такий список буде приведений у вигляді таблиці. Зліва напишіть можливу несправність, справа - як її швидко усунути.
10
В кінці інструкції напишіть запобіжні заходи. Чи можна звертатися з цією річчю дітям, які елементи можуть становити небезпеку. Яких дій з даними предметом категорично робити вчиняти.