Як зшити весільну сумочку.

Весілля - один з найбільш пам'ятних днів у житті дівчини. Хвилювання і трепет від майбутнього торжества збивають з пантелику і змушують підбігати до дзеркала кожні п'ять хвилин, щоб переконатися досконало свого відображення. Образ нареченої складається з чарівною посмішки білосніжного пишної сукні, туфель в тон, фати, рукавичок і сумочки. Весільний клатч цілком може стати родзинкою в наряді і вмістити в себе найважливіші дрібниці. Щоб сумочка була оригінальною, зробіть її самостійно.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - ножиці, лінійка, крейда, шпильки, нитки, волосінь;
  • - відрізи білої тканини різної фактури;
  • - декоративні прикраси у вигляді великих або дрібних квітів, пір'я, тканинних метеликів;
  • - стрази, перли, намистини, бісер;
  • - фурнітура, ланцюжки, хлястики і лямки;
  • - клейовий пістолет і клей.
Інструкція
1
Скроїти з білого атласу прямокутник шириною 20 см і висотою 40 см. Залиште припуски на шви по 1 сантиметру з кожного боку. Складіть деталь навпіл, лицьовою стороною всередину. Сострочіть бічні шви і обробіть їх.
2
З шифону з металевим напиленням або візерунком виріжте аналогічну деталь, трохи більшу в розмірах - заввишки на 10 см довший. Сострочіть і обробіть бічні шви, потім виверніть тканину на лицьову сторону. Вставте внутрішню атласну частина всередину шифоновою сумки. Сколите голками нижній шов обох деталей.
3
Верхні краї візерунчастою основи та атласною підкладки обробіть на оверлок, після цього підігніть прозору матерію всередину сумки так, щоб верхня частина стала двошаровою. Місце згину промітати вручну тонкою голкою з кольоровою ниткою, щоб легко було згодом вийняти кмітливість. Щоб всередині шов був акуратним, подверніте його на 0,5 см, потім обережно прострочите на машинці. Виконайте ще один паралельний шов на 1,5 см вище колишнього. Шейте повільно, щоб не залишати на тканині затяжок.
4
Проробіть з кожного боку обох поличок сумки отвори, через які буде протягнуть декоративний шнур або тасьма. Використовуйте невеликий "зигзаг", немов ви робите петлі на сорочці, потім обережно виконайте 4 розрізу манікюрними ножицями. Вставляйте шнурки або тасьму, простягаючи її між двома тканинами всередині сумки за допомогою шпильки, прикріпленою до кінців лямок.
5
На кінцях затягніть вузли або закріпіть декоративні намистини. Ручки для сумки виконайте з таких же шнурків або тасьми, що і зав'язки. Закріпіть їх усередині сумки за допомогою волосіні, обережно пришивши до бічних швах підкладки.
6
Якщо ви використовуєте однотонні тканини, то сумку слід задекорувати, наприклад, штучними квітами. Вибирайте пухнасті великі квіти найбільших діаметрів, щоб по можливості вони могли приховати весь матеріал аксесуара. Закріплюйте їх клеєм, наносите крапельки клейовим пістолетом по центру і на нижні пелюстки, щоб виріб виглядав акуратним. Альтернатива - усипати всю поверхню клатча дрібними бутонами. Вибирайте квіти пастельних тонів, наприклад, тільки кремові трояндочки. Приметувати їх щільно один до одного, щоб приховати матерію і створити ефект об'єму.
7
Розшийте клатч перлами і стразами в хаотичному порядку, якщо сумочка має круглу форму, а зав'язки виконайте з шифоновою тасьми або тасьми з люрексом. В місцях, де сумка затягується, зручно використовувати декор пір'ям. Довгі пухнасті пір'ячко вметивайте і проклеюють по одній штучці по лінії швів. Таким чином, при затягуванні шнурків на виробі пір'я будуть розходитися в сторони, немов віяло.
8
Найпростішим і стильним прикрасою послужить атласний бант на всю ширину сумки. Бант задекоріруйте блискітками та бісером в тон тканини. На одній половинці банта закріпіть велику мереживну метелика з допомогою клею. Ручкою для сумки нехай стане металева ланцюжок.