Як скласти резюме для організації.

Один з основних інструментів при пошуку роботи - це грамотно складене резюме . Основна мета резюме - представити у вигідному світлі свої робочі якості, досвід трудової діяльності, знання. Якщо після прочитання вашого резюме роботодавець запросить вас на співбесіду, значить ви досягли своєї мети - ваше резюме складено правильно. Щоб правильно скласти його, потрібно знати, що включають в себе основні його розділи.
Інструкція
1
У першому пункті вкажіть свою контактну інформацію. Прізвище, ім'я, по батькові пишуться великим жирним шрифтом, вказується також дата народження, домашня адреса, телефон (краще і домашній, і мобільний), адресу електронної пошти.
2
У другому розділі резюме вкажіть його мета. Основною метою резюме є ваше працевлаштування на бажану посаду. Тому вкажіть у цьому розділі точну назву посади, не допускається вказівка відразу декількох посад - це знизить ваші шанси на успішне працевлаштування.
3
Вкажіть освіта - всі навчальні заклади, крім школи. Вказується назва навчального закладу, факультет і спеціальність, період навчання. Якщо вказуєте додаткову освіту - напишіть назву цього курсу, тренінгу. У тому випадку, якщо у вас є кілька утворень, вони вказуються в зворотному хронологічному порядку, починаючи з останнього. У того освіти, яке ви ще не закінчили, вказується рік початку навчання. У цьому ж розділі перерахуйте ваші регалії, заслуги, які ви отримали під час навчання - грамоти, нагороди, дипломи.
4
Розкажіть про свій досвід роботи. Цей розділ - основний у вашому резюме , в ньому повинна бути точна і достовірна інформація про вашу трудової діяльності. Викладайте факти, які стосуються ваших професійних обов'язків, вказуйте місця роботи у зворотному хронологічному порядку. Надайте роботодавцю можливість зробити висновки самостійно.
5
Останній розділ відводиться для додаткової інформації. Тут можна вказати дані, які не ввійшли в інші розділи, але які можуть допомогти вам у працевлаштуванні. Це, наприклад, знання іноземних мов із зазначенням рівня володіння ними, вміння роботи на комп'ютері, володіння офісною технікою, наявність водійського посвідчення та особистого автотранспорту.