Як навчитися шити речі.

Дівчатам хочеться виглядати вишукано і неповторно, вони витрачають величезну кількість часу і сил для походів по магазинах. Але навіть при такій величезній кількості вибору як сьогодні не кожна може підібрати собі відповідну річ за розміром, кольором або фасоном. У такій ситуації може виявитися дуже корисним вміння шити.
Інструкція
1
Техніку шиття може освоїти абсолютно будь-яка жінка без винятку. Як у будь-якому вигляді рукоділля, в шиття є свої основні прийоми, про які варто знати, перш ніж приступати до роботи. Освойте ручні стібки. Вони бувають декількох видів - сметочнимі і потайні, петельні подшівние і обметочний. Найпростіший сметочнимі шов виконуйте шляхом нанизування тканини через рівні проміжки на голку. Зробивши «гармошку», розправте тканину і подивіться, як вони з'єднана. Зрозумівши принцип, ви зможете обходитися без нанизування і робити шов відразу на рівній поверхні тканини.
2
Потайной шов робиться «змійкою»: вам потрібно скласти тканину лицьовою стороною всередину і дрібними стібками зшити її так, щоб нитка виявлялася всередині згину.
3
Петельний, підшивання і обметочний шви мають схожу техніку. Суть полягає в тому, що кожен раз ви встромляє голку з однієї і тієї ж сторони тканини - над швом утворюється петля. Виконуються такі шви голкою, товщина якої залежить від виробу і тканини.
4
Після ручних освоюйте машинні шви. Машинні шви бувають трьох видів - з'єднувальний шов, подвійний і французький. Перед тим як приступити до пошиття якийсь речі , вам слід потренуватися на різних клаптиках, поки шов не буде рівний, а нитка не перестане рватися і зборів.
5
Вивчіть методи обробки виробу. Це формулювання має на увазі під собою вміння підшити спідницю або брюки, правильно і акуратно обробити краї. Текстильна промисловість зараз вкрай різноманітна, тому не варто нехтувати знаннями про різні методи роботи з будь-якими видами тканини. Техніка пошиття штор і постільної білизни, приміром, буде багато в чому відрізнятися, тому якщо ви не хочете зіпсувати виріб, слід детальніше ознайомитися з методами.
6
Техніка шиття увазі під собою вміння кроїти, зшивати, підганяти і обробляти тканину. Тільки починаючи самостійно шити, радять звернутися до вже готових викрійками. Журналів по шиттю з готовими викрійками різних виробів зараз багато. Пам'ятайте, що всі деталі викрійки повинні розташовуватися в одному напрямку по частковій. Часткова - це вертикальна лінія на викрійці, яка повинна бути строго паралельна кромці тканини. Надалі, коли ви вже освоїте мистецтво шиття, ви можете самі бути дизайнером своїх речей і виглядати унікально, неповторно.