Як розпізнати мелодію.

Часто ми можемо почути вподобану мелодію в рекламі або при перегляді відеоролика. Але ми не можемо визначити назву і автора цієї мелодії, щоб скачати потрібну пісню, або правильно назвати вже завантажену запис.
Вам знадобиться
  • Програма Tunatic або її аналог.
Інструкція
1
Щоб визначити назву і автора мелодії, що сподобалась, скачайте і встановіть безкоштовну програму Tunatic, яка розпізнає програються мелодії.
2
Зайдіть на сайт http://www.wildbits.com/tunatic/і виберіть дистрибутив, який підійде для вашої операційної системи.
3
Після скачування дистрибутива встановіть і запустіть програму.
4
Підключіть до комп'ютера мікрофон і перемкніть. Зайдіть в меню «Пуск», далі клікніть по значку «Панель управління» і потім перейдіть в меню «Звуки і аудіопристрої».
5
Виберіть вкладку "Гучність", натисніть на кнопку «Додатково», зверху натисніть на вкладку "Параметри" і там натисніть на кнопку «Властивості». Виберіть вкладку «Запис» і там проставте всі галочки, після чого натисніть "ОК".
6
У меню, відзначте галочкою «Wave/MP3» і встановіть бігунок на максимум. Після цього включіть ваш програвач, запустіть відтворення будь-якої мелодії і якщо в віконці настройки з'являться бігаючі хвилі, значить звук в мікрофон надходить нормально і програма працює.
7
Знайдіть мелодію , яку ви хочете визначити, потім в програмі Tunatic клікніть по значку зі збільшувальним склом (лупою) та запустіть відтворення пісні або ролика.
8
Через приблизно 15 секунд програма видасть вгорі свого вікна назва мелодії, яка програється в даний момент. Нижче виконавця цієї мелодії з'явиться стрілочка з посиланням на джерело, де цю мелодію можна скачати або купити в mp3 форматі або рінгтони.
9
Якщо вам не допомогла програма Tunatic, ви можете звернутися до сервісу розпізнавання мелодій за адресою Audiotag.info.
10
Для того щоб розпізнати мелодію за допомогою цього сервісу, відкрийте його адресу і скористайтеся одним із запропонованих варіантів. Вкажіть посилання на відеокліп або аудіо в форматі mp3. Потім закачайте на сервер мелодію з вашого комп'ютера і введіть капчу.
11
Далі сервіс видасть вам назву і виконавця цієї мелодії і нижче призведе посилання, за якими ви зможете придбати її в інтернеті.