Як приготувати смачну їжу.

Для того щоб приготувати смачну їжу , потрібно врахувати особливості рецепта і використовувати якісні продукти. Тоді кінцеве блюдо вийде смачним і корисним. Приготуйте, наприклад, смачну курку, запечену в духовці.
Вам знадобиться
  • - ціла курка;
  • - 2 ст. л. рослинної олії;
  • - 1 ч. л. солі;
  • - щіпка чорного меленого перцю;
  • - різні спеції за смаком.
Інструкція
1
Готуйте тільки зі свіжих продуктів. Терміни придатності вказуються на упаковках. Якщо продукт без упаковки, визначте його якість візуально і при найменшому сумніві не використовуйте. Чим вище якість курки, тим краще її смакові властивості.
2
Дотримуйтесь чистоти при приготуванні їжі. Звільніть для себе достатньо місця. Беріть чистий посуд, обробні дошки. Для приготування курки в духовці вам буде потрібно обробна дошка, ніж та деко. Курку поріжте на порційні шматки, лист змастіть маслом і викладіть на нього курку.
3
Дотримуйтесь рецептуру. Це важливий рада при приготуванні страви. Не беріть продукти на око, якщо хочете отримати перевірений результат. Заміна продуктів аналогами теж може позначитися зміною смакових якостей. Хочете засмажений шматочок - готуйте стегенця, дієтичне блюдо - готуйте грудку.
4
При творчому підході до процесу приготування, враховуйте сумісність продуктів. Використовуйте тільки ті спеції, смак яких ви знаєте і в перевіреному кількості. Наприклад, майоран ідеально поєднується з куркою, але якщо не ви знайомі з його смаком, обережніше, краще беріть звичну готову приправу.
5
З'ясуйте, як поліпшити смак страви. Так, курка буде м'якшим, якщо перед смаженням замаринувати її на дві години. Для цього її потрібно посолити, обмазати приправами і поставити в холодильник. Наситившись ароматами трав, птиця стане ізиськанней за смаком.
6
Соліть блюдо за правилами. Якщо ви попередньо НЕ маринуєте курку, то солити її слід перед початком смаження.
7
Готуйте при рекомендованої для приготування страви температурі. Краща температура для приготування курки - 200 С, тоді витоплюється жир, і виходить рум'яна кірочка. Недотримання температурного режиму може позначитися зміною смаку. При більш високій температурі курка підгорить і не пропечеться всередині, при більш низькій вона буде соковитою, жир залишиться всередині, але не утворюється хрустка скоринка.
8
Стежте за часом і за процесом запікання. Курку слід тримати в духовці залежно від температурного режиму. Для даного рецепту потрібно 50 хвилин. Проте все залежить від типу духовки.