Як зробити ідеальним колір обличчя.

Шкіра особи не у всіх ідеальна. Деяким жінок необхідно добре постаратися, щоб зробити шкіру особи більш здоровою. Краса вимагає жертв, тому дівчата активно використовують різні косметичні препарати, досягнення науки, народні засоби і звичайно, декоративну косметику. Як же зробити колір особи ідеальним?
Інструкція
1
Землистий колір особи проблема багатьох дівчат. Перша причина появи сіруватого нездорового колір а це куріння і малоактивний спосіб життя, недолік кисню. Тому якщо ви хочете змінитися на краще, необхідно більше гуляти, ходити пішки і звичайно, відмовитися від нікотину. До всього іншого потрібно більше відпочивати, організувати спокійний, повноцінний сон.
2
Існують спеціальні процедури, які покращують колір особи . Найбільш популярна з них - кріотерапія, т. Е лікування холодом. Суть цієї процедури полягає в тому, що жінці під шкіру вводять гомеопатичний препарат в охолодженому вигляді. Це змушує клітини оновлюватися набагато швидше, шкіра набуває боле здоровий вигляд. Поряд з кріотерапією можна використовувати умивання льодом. Щоранку масажуйте шкіру невеликим шматочком льоду або занурюйте обличчя на декілька секунд в ємність з крижаною водою. Цей спосіб активно використовують танцівниці нічних клубів, яким просто необхідно виглядати добре, але через недосипання це не завжди вдається.
3
Якщо ваш колір особи далекий від ідеального, обов'язково користуйтеся кремами та лосьйонами. Косметику підбирати слід уважно, звичайно, краще віддавати перевагу найбільш натуральним засобам. Також користуйтеся самостійно приготованими масками. Візьміть трохи соку алое і змішайте з курячим жовтком, перемішайте і нанесіть на обличчя, почекайте, поки висохне і змийте теплою водою. Також дуже ефективні маски на основі моркви. Змішайте терту моркву з яєчним білком, додайте трохи крохмалю, все добре перемішайте, нанесіть на обличчя на 20 хвилин, потім змийте водою комфортної температури.
4
Якщо ви звикли ні в чому собі не відмовляти, то масаж особи , SPA-процедури і голковколювання для вас. Ще дуже популярна маска для поліпшення колір а особи серед забезпеченого населення - це маска з чорної ікри. Вона досить ефективна, шкіра після такої маски не тільки здобуває ідеальний колір, а й розгладжуються дрібні зморшки.
5
Ну і звичайно, використовуйте декоративну косметику. Тональний крем допоможе вам приховати недоліки і надати шкірі більш здоровий вигляд.