Як налаштувати Тонкий клієнт.

Під тонким клієнтом в сучасній комп'ютерній термінології прийнято на увазі службу терміналів. Налаштування тонкого клієнта, що виконується при першому підключенні, викликає автоматичний запуск завантажувача операційної системи комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Next у вікні ідентифікації інструменту «Майстер початкової настройки тонкого клієнта» і введіть бажане значення імені в поле Terminal Name нового діалогового вікна утиліти майстра.
2
Використовуйте кнопку Network Properties для визначення та редагування параметрів локальної мережі або створення нового модемного підключення і натисніть кнопку Next для підтвердження свого вибору.
3
Виберіть необхідні характеристики дозволу, розгортки та глибини кольору екрана монітора в випадаючому списку діалогового вікна настройки параметрів монітора і скористайтеся можливістю оцінки зроблених змін при натисканні кнопки Test.
4
Натисніть кнопку Next для виклику діалогового вікна панелі управління тонкого клієнта і вкажіть бажані параметри клавіатури в діалоговому віконці Keyboard Propreties.
5
Виберіть необхідну співвідношення віртуальної і фізичної пам'яті в діалоговому вікні System Properties і ще раз підтвердіть настройки монітора в наступному діалоговому вікні Display Properties.
6
Визначте необхідну чутливість подвійного кліка миші в діалоговому вікні Mousе Properties і виберіть бажану звукову схему з зазначенням необхідного рівня гучності в діалоговому вікні Volume and Sound Properties.
7
Вкажіть свій часовий пояс у вікні Date/Time Properties і виберіть потрібні сертифікати в діалоговому вікні Terminal Properties.
8
Вкажіть бажану мову за замовчуванням у вікні Regional and Language Settings і скористайтеся опцією створення нового локального підключення в діалоговому вікні Network and Dial-Up Connections.
9
Вкажіть ім'я FTP-сервера і шлях до необхідного файлу в поле Server і ім'я файлу, що підлягає завантаженню, в поле FileName для виконання оновлення вбудованого тонкого клієнта і натисніть кнопку Apply у вікні FTPUpdate.
10
Введіть значення бажаних паролів у відповідних полях вікна Security Settings і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.
11
Виберіть необхідний протокол Wi-Fi в діалоговому вікні Wireless Network Properties і натисніть кнопку OK для виконання команди.
12
Натисніть кнопку Next в діалоговому вікні настройки панелі управління і дочекайтеся застосування обраних змін.
13
Натисніть кнопку «Готово» для завершення операції настройки тонкого клієнта.