Як зробити автоматичне підключення до інтернету. Beeline Автопідключення до інтернету через програму.

Давно минули часи, коли підключення до мережі було складною і довготривалою процедурою. Сьогодні інтернет є майже у всіх, і його настройка та встановлення спростилася до максимуму. Налаштувати автоматичне інтернет-підключення на вашому комп'ютері в операційній системі Windows XP дуже просто - це зможе зробити навіть початківець користувач ПК. Слідуйте нашій інструкції для створення автоматичного підключення до мережі.
Інструкція
1
Для початку зайдіть в «Пуск і відкрийте« Панель управління. Зайдіть в розділ «Мережа та мережеві підключення. З пропонованих сполук виберіть PPPoE-з'єднання і відкрийте його властивості.
2
У властивостях з'єднання відкрийте параметри і відключіть галочку у пункту "Запитувати ім'я і пароль. Натисніть «ОК, а потім клацніть правою кнопкою на з'єднання і натисніть« Створити ярлик.
3
Відкрийте на диску «C в розділі« Documents and Settings папку «Автозавантаження і перемістіть в неї створений ярлик підключення. При завантаженні операційної системи інтернет-з'єднання включиться автоматично.
4
Також ви можете відкрити в «Пуск вкладку« Усі програми і відкрити «Стандартні, потім -« Службові і зайти в розділ «Призначені завдання. Виберіть пункт «Додати завдання і встановіть на нього ваш ярлик на мережеве з'єднання.
5
Поставте галочку на пункті «При завантаженні комп'ютера, натисніть« Далі і «ОК. Ця дія також буде запускати ваше з'єднання при кожному новому запуску системи.
6
Щоб забезпечити безперебійний зв'язок, відкрийте знову розділ мережевих підключень в панелі управління і зайдіть у властивості створеного з'єднання.
7
Відкрийте вкладку параметрів і поставте галочку на пункті «Перезвонить при розриві зв'язку. Натисніть «ОК, щоб підтвердити зміни. Це дозволить інтернету швидко відновитися в разі розриву з'єднання.
Зверніть увагу
Налаштування автоматичного підключення до Інтернет при завантаженні Windows натисніть кнопку "Пуск", виберіть "Панель управління"; виберіть пункт "Мережеві підключення"; виберіть PPPoE з'єднання, натисніть праву кнопку миші і виберіть "Властивості"; в розділі "Параметри"
Корисна порада
Автоматичне VPN підключення до Інтернет при запуску Windows. VPN (віртуальна приватна мережа) - Мережа, яка за допомогою Інтернету з'єднує один або кілька комп'ютерів у велику мережу, наприклад корпоративну мережу. Залишилося тільки підключитися. Якщо виникають проблеми з підключенням: Переконайтеся, що ім'я сервера віртуальної приватної мережі (VPN), надане адміністратором мережі, введено правильно.
Налаштування автоматичного підключення до інтернету дозволяє полегшити процес з'єднання і зробити роботу в мережі зручнішою. Процедура виконується штатними засобами OC Windows і не вимагає установки додаткових програм.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню Windows версії 7, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і авторизуйтесь запуск утиліти «Редактор реєстру», натиснувши кнопку OK.
2
Розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentversionRunи викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити» і виберіть опцію «Строковий параметр».
3
Введіть довільне значення в рядок «Ім'я параметра» і надрукуйте rasdial імя_подключенія імя_учетной_запісі значеніе_пароляв поле "Значення". Завершіть роботу утиліти редактора і здійсните перезавантаження комп'ютера для застосування зроблених змін (для Windows 7).
4
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для виконання альтернативної операції настройки автоматичного підключення до інтернету і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і вкажіть опцію «РРРоЕ з'єднання». Викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші і виберіть пункт «Властивості».
5
Перейдіть на вкладку «Параметри» діалогового вікна і зніміть прапорець в рядку «Запитувати ім'я ...». Підтвердіть збереження змін, натиснувши кнопку OK і повторно викличте контекстне меню елемента кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити ярлик» і помістіть його в папку «Автозавантаження».
6
Поверніться на вкладку «Параметри» діалогового вікна властивостей РРРоЕ підключення і застосуєте прапорець в рядку «Перезвонить при розриві зв'язку» для відновлення обірваного сполуки в автоматичному режимі. Авторизуйтесь застосування зроблених змін натисканням кнопки OK.
Зверніть увагу
Під час проведення процедури настройки автоматичного підключення до інтернету не рекомендується змінювати статус з'єднання.